Spoločnosť vyrába neuveriteľne realistické bábiky v životnej veľkosti

Zdieľať
Dolls.jpg

Ak niekto žije sám a samota ho doslova ubíja, je tu jeden spôsob, ako sa to dá vyriešiť. Táto spoločnosť vyrába bábiky v životnej veľkosti presne pre tento účel. 

Matt a jeho spolupracovníci vyrábajú bábiky v životnej veľkosti. Nie však hocijaké. Vyzerajú totiž tak realisticky, že by si niektorí mohli myslieť, že sú skutočne živé. Pri výrobe dbajú na každý, aj ten najmenší detail.

Dolls2.jpg

Vyrábajú mužov aj ženy, no viac sa vraj ľudia zaujímajú o mužské bábiky. Matt vysvetlil, že tieto bábiky nie sú určené na nejaké „zábavky“ pre dospelých. Považujú sa skôr ako za takých partnerov pre osamelé duše.

Hlavy.jpg

Spoločnosť vyrába bábiky presne podľa požiadaviek zákazníka. Ak chce zákazník, aby bábika vyzerala ako upírsky elf, tak bude tak vyzerať. Ľudia si ich kupujú najčastejšie z dôvodu samoty a pre potreby umenia, ako budúce umelecké dielo.

Zena dolls.jpg

Pri výrobe týchto bábik je veľmi veľa práce. Od formovania silikónu, cez maľovanie celého tela a detailov, až po samotné vlasy. Matt si však dáva záležať na každom jednom kuse, aby bol dokonalý.

Hlava.jpg

„Dostávame toľko e-mailov od ľudí, ktorí hovoria, že sa necítia sami po tom, čo dostanú náš produkt. Prináša im také šťastie. A toto pre mňa znamená veľa“, tvrdí Matt.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom