Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spomínate si na Randyho zo seriálu Volám sa Earl? Dnes by ste ho nespoznali

Ethan Suplee
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ethan Suplee www.facebook.com
reklama:
reklama:

V Hollywoode ho preslávila jeho extrémna obezita a mnohí si ho tak z filmov dodnes pamätáme. Dnes je však všetko inak. Ethan Suplee (46) pred rokmi veril, že je to práve obezita, čo mu pomôže preraziť až v samotnom Hollywoode. Do istej miery mal pravdu, pretože svoju prvú hereckú rolu dostal ako 16-ročný v populárnom televíznom seriáli Boy Meets World (1993). V tom čase vážil pri svojej výške 185 cm okolo 130 kg, pričom počas nasledujúcich rokov išla jeho váha výrazne hore.

Počas jeho pomerne úspešnej kariéry sa dostal k hereckým príležitostiam vo filmoch ako napríklad Kult hákového kríža, Vlk z Wall Street či Spomienka na titánov. V posledných rokoch však na sebe výrazne zapracoval a dnes je z neho polovica. Etanova váha sa v jednej chvíli vyšplhala na takmer 250 kilogramov. Problém mu v tom čase robili aj obyčajné úkony, ako obuť si topánky, ísť na prechádzku, sadnúť si a podobne.

Počas tohto obdobia si dával pozor na to, aby sa nikam neponáhľal, pretože by ho to vyčerpalo na zvyšok dňa. Po ruke dokonca musel mať niekoľko tričiek na prezlečenie a nemohla chýbať ani utierka na utieranie potu. Dnes je z neho úplne iný človek. Extrémne cvičenia spojené s veľkým kalorickým deficitom ho dohnali k zdravotným problémom, ktoré ho na istý čas odstavili od pohybu. Váha sa mu rýchlo vrátila späť a vtedy sa rozhodol, že musí nájsť udržateľný spôsob, ako schudnúť a byť zdravý.

„Nemôžem povedať, že by ma chudnutie urobilo šťastnejším. Nemyslím si, že je to pravda. Len myslím, že dosiahnuť niečo, čo som si predsavzal, mi pomohlo byť spokojnejší,“ tvrdí v súčasnosti veľký nadšenec fitness. Tajomstvom jeho úspechu je kontrola príjmu kalórií a konzumácia veľkého množstva zeleniny a ovocia, ktoré dodávajú telu vlákninu, vitamíny aj minerály. Okrem toho obmedzil sacharidy a tuk. Za obrovský úspech považuje aj to, že už nie je posadnutý jedlom. Cvičí obvykle šesťkrát týždenne. Jednu hodinu denne zdvíha činky v kombinácii s kardio cvičeniami.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 9. novembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: