Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spôsob, akým v Hamburgu bojujú proti močeniu na verejnosti, ťa zaručene pobaví!

paul
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

V nemeckom meste Hamburg bojujú proti močeniu na verejnosti naozaj kurióznym spôsobom. Namiesto steny omočia nevychovanci sami seba!

Takmer dvojmiliónová európska metropola Hamburg sa borí už dlhý čas s nepríjemným problémom. Muži, často pod vplyvom alkoholu, močia na steny a často sa neovládnu ani na detských ihriskách!

Slušní občania mesta sú pohoršení a rozhodnete to neprispieva ani k celkovému vzhľadu mesta. „Mám naozaj po krk ľudí, ktorí všade močia.Je to otravné.“ vyjadril sa domáci.  „Najotravnejšie je, keď čúrajú na detských ihriskách,“ pridala sa aj ďalšia obyvateľka.

mocenie
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Občianski aktivisti zo združenia St.Pauli problém začali riešiť po svojom. Najfrekventovanejšie steny mesta natreli látkou super odolnou proti vode. Moč sa tak odrazí naspäť a steny zostanú nepoškodené!

pau
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Aktivisti umiestnili na steny aj niekoľko tabuliek s výstrahou, no zdá sa, že nie každý oznámenie berie vážne! Vďaka kamerám sa tak môžeš pobaviť na účet mužov, ktorých plný mechúr ovládol natoľko, že netrafili na záchod. Ak si nechcú očúrať vlastné topánky, musia byť mimoriadne obozretní. St.Pauli močí totiž späť!  :-D   *good*

Presvedč sa, ako to funguje vďaka videu!

Prijal by si podobné opatrenie aj v tvojom meste?  :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 9. marca 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., IG St. Pauli/youtube.com, video: www.youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: