Spoznajte chronického neverníka. Prezradia ho tieto signály

Zdieľať
neverný muž
neverný muž www.gettyimages.com

Pre väčšinu z nás je nevera vo vzťahu úplne neprípustná a vo svojej podstate si ani nedokážeme predstaviť, že by sme týmto spôsobom svojej polovičke ublížili. Bohužiaľ však existujú muži, ktorí hoci sú po uši zamilovaní, po čase začnú spoločnosť inej ženy vyhľadávať.

Ťažko povedať, prečo to títo muži robia, pretože v mnohých prípadoch ani oni sami nepoznajú odpoveď. Vo vzťahu sú šťastní, spokojní, ich priateľky im robia, čo im na očiach vidia, oni však vyhľadávajú nové a nové dobrodružstvá. Našťastie pre všetkých z nás títo muži už na začiatku vysielajú určité signály, ktoré dokážu včas odhaliť, že sa jedná o chronického neverníka, a tým nám dajú možnosť vziať včas nohy na ramená.

Býva často nedostupný

Takmer kedykoľvek, keď mu neohlásene voláte, buď telefón vôbec nezdvihne alebo je dokonca nedostupný. Na vaše správy nereaguje a nie je žiadna výnimka, že sa vám ozve až za niekoľko hodín alebo až na druhý deň. V tej chvíli na rad prichádza vlna neurčitých a nejasných výhovoriek, ktoré vám v podstate ani nedajú odpoveď na to, čo robil a radšej prejde k inej téme, aby sa do svojich klamstiev ešte viac neponoril.

Na jeho mobil sa nesiaha

Pochopiteľne tým nemáme na mysli, že by ste mu snáď prečítali správy alebo sa pátrali po tom, komu naposledy volal. Akonáhle mu ale pípne telefón, vrhne sa po ňom zbesilo pokojne aj cez celú izbu? To nie je nikdy dobré znamenie. To, že naň nesmiete nikdy skoro ani siahnuť alebo že svojim vlastným telom bráni tomu, aby ste nezahliadli ani kúsoček obrazovky, to snáď ani spomínať nemusíme. Samozrejme, že každý z nás má rád svoje súkromie, avšak kto nič netají, nemá dôvod byť na svoj mobil až prehnane háklivý.

Často nemá čas

Niektorým ženám zaneprázdnenosť muža môže imponovať – je to také synonymum pre to, že je úspešný a žiadaný. Avšak je veľký rozdiel medzi workoholikom a neverníkom. Je dobré dať si pozor na to, či jeho zaneprázdnenosť skôr nespočíva v iných ženách a vo vymýšľaní výhovoriek.

V jeho blízkosti je veľa žien

Kamkoľvek prídete, zrazu sa cítite ako v obliehaní iných žien. Potuteľne si vás prezerajú a zároveň sa snažia, aby si ich váš priateľ všimol, nikdy vás však so žiadnou nezoznámia. Keď sa ho potom spýtate, kto to je, podľa jeho slov sa jedná o expriateľky alebo len o kamarátky.

Jednoducho to cítite

My ženy máme jednu veľmi zvláštnu vlastnosť – dokážeme spoznať, keď je niečo zle. Aj napriek tomu, že všetko môže na prvý pohľad vyzerať normálne, vás neustále hlodá malý červíček pochybností a vy neviete prečo. Časom sa ukáže, že tieto obavy boli na mieste a nešlo o žiadnu paranoju.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom