Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako správne naštartovať svoj deň? Radia české blogerky z A Cup Of Style

Lucka z A Cup Of Style
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Rána bývajú naozaj niekedy veľmi ťažké – hlavne tie po víkende. Čo robiť, aby všetko išlo podľa tvojich predstáv? Lucka a Nicol z A Cup Of Style majú jednoduché, no zároveň šikovné tipy, ktoré ti pomôžu vstať z postele a začať deň s úsmevom na tvári.

Ak vždy ráno meškáš a nikdy nič nestíhaš, tento trik so vstávaním by ti mal pomôcť. Nastav si večer pred spaním tri budíky. Prvý ťa upozorní na to, že je síce čas vstávať, no máš ešte pár minút a môžeš sa pokojne vyvaľovať. S druhým budíkom väčšinou chystáš do ruky mobil a prezeráš sociálne siete a tretí je signálom toho, že už je čas sa postaviť na nohy.

Horizon33_2016 9 26_11 28 40.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Pre niektorých ľudí sú raňajky základom dňa. Ak k nim patríš a ráno si nestíhaš spraviť chutné raňajky, nezúfaj. Môžeš si ich predsa pripraviť večer, no nie?  :-) Samozrejme, ak nad tebou nezvíťazí únava…

Horizon33_2016 9 26_11 34 49.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Byť od rána v strese je viac ako nezdravé, skús tomu nepodľahnúť a udržuj si svoj vnútorný pokoj  :-)

Aby ti žiadna dôležitá schôdzka neunikla, pre istotu si ich radšej zapíš  :-) Lucka s Nicol vytvorili šikovný plánovač, ktorý je na stiahnutie zdarma. Link nájdeš v popisku videa.

Horizon33_2016 9 26_11 49 41.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 26. septembra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: