Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stačila chvíľa nepozornosti a matka našla svoju 3-ročnú dcéru na zemi v hroznom stave.

11806727_1464492506.546.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.gofundme.com

Všetci dobre vieme, že malé deti musia vyskúšať a preskúmať všetko. Ale tentokrát to nemalo príliš šťastný koniec.

Amber Boone a jej 3-ročná dcéra Aubrey pochádzajú z amerického štátu Idaho. Ako Amber robila domáce práce, zrazu počula strašný hluk zvonku. Keď prišla von, očakávala najhoršiu nočnú moru každého rodiča. Zvuk prišiel od jej dcéry Aubrey, ktorá ležala na zemi po páde z okna na hornom poschodí.

Sused bol svedkom strašného pádu, ale stalo sa to tak rýchlo, že tomu nevedel zabrániť. Okamžite pribehol k žene, aby jej o tom povedal. Amber našiel v panike. Pod oknom našla krvavé a modrinami posiate telo svojej dcéry. Nejako sa malá Aubrey musela dostať z postele a vyliezť na okenný parapet, z ktorého následne vypadla. Hneď volali sanitku.

https://www.gofundme.com/26vvw24
www.gofundme.com

V nemocnici bolo dievčatko okamžite ošetrené. Lekári diagnostikovali fraktúru lebky, zlomenú ruku a modriny po celom tele. Našťastie pre Aubrey, jej pád bol zaznamenaný okamžite. Vďaka rýchlemu ošetreniu prežila pád a jej zranenia sa hojili rýchlo. Teraz sa už plne zotavila. Jej lebka sa zrástla bez trvalého poškodenia.

https://twitter.com/safekids/status/717751307063263232/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw
twitter.com

Každý rok utrpí viac ako 3000 detí v Amerike vážne zranenie, pretože okná nie sú riadne zaistené v ich domoch. Väčšina ľudí si jednoducho nemyslí, že sa niečo také môže stať. Amber dostala tvrdú lekciu a apeluje na všetkých rodičov, aby nespravili rovnakú chybu.

Musíme byť naozaj opatrní, najmä ak máme malé deti v dome. Pretože neohrozujú ich len nože a zásuvky, ale aj okná. Našťastie Aubrey sa z toho hrozného pádu dobre zotavila.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 23. októbra 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.