Šťastný muž z Michiganu vyhral v lotérii v jediný deň dvakrát po sebe. Za rozprávkovú sumu si chce kúpiť dom a auto a zabezpečiť rodičov

Zdieľať
muž s peniazmi
muž s peniazmi www.gettyimages.com

Snáď každý z nás sníva o tom, že jedného dňa vyhrá krásnu čiastku v lotérii a po zvyšok života sa bude mať ako v bavlnke. 24 ročný muž z amerického štátu Michigan mal začiatkom septembra  pocit, že má svoj šťastný deň. Na benzínovej pumpe si preto kúpil stieracie žreby, na ktorých potom vyhral vyše jedného milióna dolárov.

Možno to bolo niečo medzi nebom a zemou. 24 ročný muž z mesta Jackson County v americkom štáte Michigan, ktorý si neželal zverejniť svoje meno, mal jedného dňa tušenie, že by mu malo priať šťastie. Vypravil sa preto na neďalekú benzínovú pumpu, kde si kúpil jeden stierací žreb.

Určite sa vám už stalo, že ste boli pri stieraní žrebu napnutí, ako to všetko dopadne, ale potom prišlo obrovské sklamanie. Po zotretí stieracieho žrebu Super Bonus Cashword, muž z Jackson County zistil, že vyhral krásnych 5 tisíc dolárov.

Keď tento muž prišiel domov, mal stále pocit, že má svoj šťastný deň, a preto chcel skúsiť svoje šťastie v lotérii ešte raz. Toho istého večera sa vrátil na rovnakú benzínku, kde si ale kúpil iný typ stieracích žrebov. Šťastie mu naozaj prialo, keď jeden zo žrebov zotrel, zistil, že vyhral neuveriteľný jeden milión dolárov.

Šťastný muž, ktorý si praje zostať v anonymite, vyhlásil, že sa vďaka tejto výhre chce zabezpečiť. Plánuje si kúpiť vlastný dom a auto. Tiež chce časť peňazí, ktoré vyhral, venovať svojim rodičom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom