Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ste vodca, hipík, silák alebo kreatívec? Vyberte si jedno tlačidlo a zistíte to

symboli
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
symboli youtube.com
reklama:
reklama:

Psychologické testy sú veľmi populárne. Vyskúšajte si test a prezradí  o vás naozaj dosť. A pritom ide len o to, vybrať si jedno z ponúkaných tlačidiel a potom počkať na „diagnostiku“, ktorú vám test určí.

symboli
symboliyoutube.com

Štvorec

Vybrali ste si štvorec? Tak to budete zrejme neúnavným pracovníkom alebo pracovníčkou. Keď niečo robíte, vkladáte do toho sami od seba veľa síl, ste vytrvalý a veci doťahujete do konca. Medzi ostatnými kolegami ste obľúbený aj preto, že je z vás cítiť odolnosť, len tak niečo vás nerozhodí. Navyše ste trpezlivý, takže keď sa objaví problém, hneď nespanikárite. Máte schopnosť dobrej myšlienkovej analýze vecí a obdarený ste tiež zmyslom pre detail. Potrebujete, aby veci prebiehali tak dobre, ako ste ich naplánovali. Keď sa cez vašu snahu predsa niečo skazí, dokáže vás to poriadne nahnevať.

Trojuholník

V prípade, že ste si zvolili trojuholník, budete rodeným vodcom. Ste extrémne dobre sústredený na svoj cieľ, viete presne čo chcete dosiahnuť a idete za tým. Bývate energický, pôsobíte silno a nezadržateľne. Aj preto sa vám väčšinou vaše sny a predstavy plnia. Ste sebaistý, ale nie hlúpo, máte totiž väčšinou pravdu a spravidla ste v skupine ten, kto rozhoduje správne. Úspech a víťazstvo vám robia dobre, naopak chybu a prehru uznať príliš neviete. Chcete byť najlepší, váš spôsob života je veľmi kreatívny a jediné čo vás trochu trápi, je príliš silné ego. Kariéra je pre vás na prvom mieste.

Kruh

Kruh je symbolom harmónie. Zaujíma vás na prvom mieste to, aby ste mali s ľuďmi dobré vzťahy. Ľudia okolo, ich spokojnosť a šťastie, to je pre vás najdôležitejšia hodnota. Vyžaruje z vás srdečnosť, láskavosť, ľudskosť, aj preto trávite často a rád čas v rodine alebo v ďalších priateľských kolektívoch. Ľudia vás cenia pre vašu empatiu a váš súcit. Neklamete, ľudia si vás rýchlo obľúbia aj preto, že sa nepretvarujete a zastávate si svoj. Ste skrátka nekonfliktný a z povahy priateľský človek, s ľudmi nemáte problém a ani oni s vami.

Krížik

Ak ste zvolili krížik, ste kreatívna a tvorivá osobnosť. Máte priehrštie nápadov, myšlienok .. Zároveň ste veľmi výnimočný, od svojho okolia sa v mnohom odlišujete. Ústupky nie sú pre vás, k dohode dochádzate skrz konflikt a diskusiu, ktorá podľa vás prebúdza nové nápady a myšlienky. Symbolický je pre vás zmysel pre humor a irónia, ktorú používate ako cestu pre riešenie konfliktov aj zdanlivo neriešiteľných situácií.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: