Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné a naozaj divné vety, ktoré vyslovili deti

Creepy girl
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com

O tom, že deti môžu byť poriadne strašidelné, sme sa presvedčili už niekoľkokrát. Niekedy nás vydesí to, čo urobia, inokedy nám strach naženú ich kresby a inokedy to, čo povedia. Pozri sa, čo povedali tieto deti. Určite by ste to od nich nečakali.

Tento chlapec potrebuje exorcistu

„Pracujem v letnom tábore a jedného dňa som sa hrala s dieťaťom, ktoré skákalo okolo mňa a neustále do mňa narážalo. Povedala som mu, aby bol opatrný, lebo keď ma zabije, nebudem sa s ním môcť hrať. A jeho odpoveď bola: „Ale ja sa budem môcť hrať s tebou…“

Nočná mora každého rodiča

„Raz som sa zobudil a môj trojročný syn ležal na posteli vedľa mňa. Opýtal som sa ho, ako sa dostal ku mne do postele a povedal mi, že prišiel, aby ma ochránil pred „svietiacimi očami“, ktoré tam stáli, zatiaľ čo som spal.“

Toto by nás vydesilo

„Raz som strážila chlapca. V dome sme boli len my dvaja. Zrazu sa na mňa pozrel a zašepkal: „Nie sme tu sami.“

Detská intuícia?

Raz moja mama strážila moju dcéru. Keď sa spolu hrali, zrazu malá z ničoho nič povedala: „Och, mamina dnes po mňa nepríde. Mala veľmi škaredú nehodu. Nemôže sem prísť.“ V tej chvíli som skutočne bola krátko po nehode a v čase, keď to moja dcéra povedala, o tom ešte nikto z rodiny nevedel.

Ako je to možné?

Moja malá sestra Hailey sa narodila presne dva mesiace po smrti našej prababičky. O pár rokov neskôr sa Hailey ráno zobudila a povedala nám, že dnes oslavuje svoje 95. narodeniny. Potom spustila plač a keď sme sa jej spýtali, čo sa stalo, povedala nám, že sa nevolá Hailey, ale Irene (tak sa volala prababka). Toto trvalo celý deň a keď sa na druhý deň ráno zobudila, nič si z predchádzajúceho dňa nepamätala.

Ghost 450853_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

Vidia viac ako my

Môj malý bratranec povedal, že mu jeho kamarát „Chucky“ povedal, aby zabil svojho otca. Neskôr sa zistilo, že rodina mala v záhrade zakopaný bazén, v ktorom sa posledný majiteľ utopil a spáchal tak samovraždu. Jeho meno bolo Chuy, no keďže chlapec nevedel správne vysloviť jeho meno, nazval si ho Chucky.

Malý doktor

Raz mi môj 4-ročný synovec povedal, že keď bude veľký, stane sa doktorom. Keď som sa ho spýtal, prečo chce byť doktorom, prišiel ku mne a tichým hlasom mi povedal: „Aby som mohol vidieť zomierať deti.“

Strašidelná pesnička

Raz som počula, ako si môj syn pri kreslení spieva pesničku, ktorú som nepoznala. Spýtala som sa ho, odkiaľ tú pesničku má. „Pani v mojej izbe ma ju naučila,“ odpovedal.

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. januára 2018Zdroj www.buzzfeed.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,