Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašné! Toto by sa stalo, keby neboli v správny čas na správnom mieste!

Zeny.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

V správny čas na správnom mieste boli tieto tri ženy. Keby tam neboli, nechceme vedieť, čo by sa mohlo stať! 

Tri kamarátky zo Santa Monica, v Kalifornii – Sonia, Marla a Monica si užívali spoločné chvíle v miestnom bare. Zrazu Monica videla muža pri inom stole, ako držal fľaštičku a lial neznámu kvapalinu do pohára ženy, ktorá si práve na chvíľku odskočila. Hneď si domyslela, že sa muž snaží dostať ženu nekalým spôsobom. Sonia sa rozhodla nasledovať ženu do kúpeľne. Chcela ju varovať. „Ahoj, moja priateľka povedala, že videla, ako ti muž dáva niečo do pohára a my sme ti to museli povedať. Ako dobre poznáš toho chlapa?“

„Je to jeden z mojich najlepších priateľov,“ povedala žena. Neuveriteľné! Sonia sa ponáhľala späť ku svojim dvom priateľkám a Marla upozornila zamestnanca. Muž nebol chytený na bezpečnostnej kamere, takže sa nedá nič robiť. Ale aspoň tieto tri kamarátky zachránili neznámu ženu od prípadného znásilnenia. Odvtedy ich volajú „Charlieho anjeli“.

Ktovie, čo by sa stalo, keby tam neboli!

https://www.youtube.com/watch?v=Q0bGW6A2YE8

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 1. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: