Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stratí Putin kontrolu nad armádou kvôli chorobe? Už pripravujú jeho zástupcu

Putin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Putin youtube.com
reklama:
reklama:

Podľa správ Daily Mail sa Vladimir Putin čoskoro podrobí operácii rakoviny. Už sa vie, kto sa objaví ako jeho náhrada v prípade náhleho zhoršenia zdravotného stavu. Vladimir Putin, ktorému bude tento rok 70 rokov, má trpieť rakovinou žalúdka. V najbližších dňoch je plánovaná operácia ruského prezidenta. Nie je isté, za ako dlho sa vráti k sebe, takže „stratí kontrolu nad akciami ruských síl na Ukrajine“. Kto prevezme jeho povinnosti?

Putinovo zdravie

Ruský prezident už vedel, že operácia bude potrebná, ale kvôli aktivitám na Ukrajine ju odložil na koniec apríla. V súvislosti s nutnosťou pobytu v nemocnici musí povinnosti prezidenta Ruska prevziať niekto iný, tajomník Bezpečnostnej rady a bývalý šéf FSB Nikolaj Patrušev. Práve on mal Putina presvedčiť, že Kyjev je plný „neonacistov“. Podľa ústavy by sa mal môcť ujať premiér Michail Mišustin, ale informátor Daily Mail uisťuje, že sa tak nestane.

Že na tom Putin zdravotne nie je najlepšie, sa vie už dlho. Jeho zvláštne správanie pri stretnutiach ho nútilo klásť si početné otázky, na ktoré pomaly poznávame odpoveď. Okrem Parkinsonovej choroby trpí ruský prezident aj rakovinou žalúdka. „Už viac ako mesiac sa ošetrujúcim lekárom nedarí presvedčiť Putina, aby zmenil lieky tlmiace príznaky Parkinsonovej choroby, pretože tie staré už nedávajú požadovaný účinok a prezident sa jednoducho bojí experimentovať s novými.”

Expert na reč tela Maurycy Seweryn zdôraznil, že Putin okamžite ukazuje, že je liečený steroidmi. „Stačí sa pozrieť na jeho tvár, ktorá je opuchnutá po užívaní steroidov po onkologickom ochorení, transplantácii alebo ochorení obličiek,“ tvrdí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 12. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: