Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študent pobláznil internet vianočnou reklamou, vďaka ktorej chce zaujať a získať prácu snov

Bez nazvu.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie je nič lepšie ako pracovať s tým, čo nás baví. Myslíte, že tomuto študentovi sa to podarí?

Študent menom Nick zverejnil svoju vianočnú reklamu pre Johna Lewisa. Pokúsil sa ho tým zaujať, aby mu ponúkol svoju vysnívanú prácu.

Reklama predstavuje smutného snehuliaka, ktorý je uväznený v snehovej guli a chce ísť von, aby mohol stráviť Vianoce s druhým snehuliakom.

https://www.youtube.com/watch?v=_kuNB-exddM
www.youtube.com

Vianočná reklama od Johna Lewisa na televíznych obrazovkách znamená, že skutočne už začala vianočná sezóna. Fanúšikovia dychtivo očakávajú, čo nové príde opäť ďalší rok. Tentokrát sa objavila na youtube vianočná reklama so snehuliakom, no nakoniec vysvitlo, že túto reklamu vytvoril študent Nick. Ľuďom sa veľmi páči a podporujú ho. Veria, že svoju vysnívanú prácu dostane. Dokonca sami vyzvali Lewisa, aby Nickovi ponúkol prácu a myslia si, že má pred sebou svetlú budúcnosť.

https://www.youtube.com/watch?v=_kuNB-exddM
www.youtube.com

Reklama začína osamelým snehuliakom uviaznutým v snehovej guli, ktorý uvidí druhého snehuliaka vonku za oknom. Ich pohľady sa stretnú a on začne snívať o tom, ako pôjde von a chytia sa za ruky (vetvy). Predstavuje si, ako si navzájom vymieňajú darčeky, ležia spolu v snehu pri pohľade na nebo a sedia vedľa seba v obrom srdci vyrobenom z ľadových kociek. Vzhľadom k tomu, že kalendár odpočítava dni pred Vianocami zostáva viac a viac smutný, pretože nemôže uniknúť zo snehovej gule. Ale potom si spomenie na všetky cenné okamihy a cíti sa byť šťastný.

Vianočná reklama, ktorú vytvoril študent!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 6. novembra 2016Zdroj www.dailymail.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: