Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Študentka povedala, že ak dostane 1000 lajkov za fotografiu, po zvyšok semestra bude nosiť kostým vianočného stromčeka

Lknp9lx6.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Človek sa dokáže nechať dobre zmanipulovať sociálnymi sieťami. Študentka sľúbila, že sa prezlečie za vianočný stromček, ak dostane viac ako tisíc lajkov. 

Niekedy nás môžu naše rozhodnutia naozaj mrzieť. Hlavne, ak ide o niečo veľké. Nemusí to totiž výjsť presne podľa našich predstáv. 20-ročná Kelsey Hall dostala bláznivý nápad. Na sociálnej sieti napísala, že ak dostane 1000 lajkov, po zvyšok semestra bude nosiť kostým vianočného stromčeka.

Lknp9lx6 1.jpg
twitter.com

Študentka univerzity v Alabame však nečakala taký veľký úspech. Nie tisíc, ale 17-tisíc lajkov dostala na twitteri za svoju fotku a tak musela splniť svoj sľub. Veľa ľudí z jej najbližšieho okolia bolo nadšených, že súhlasila so šírením vianočného ducha.

Eab7pu0b_400x400.jpg
twitter.com

A tak si nakoniec študentka kostým obliekla a po zvyšok semestra v ňom chodila do školy. Občas ju zastihol aj dážď, našťastie, kostýmu nijak neublížil.

Strom.jpg
twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 7. decembra 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: