Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Súrodenci priniesli zo školy obálku s listom. Rodičia už čakali zlú správu, no práve naopak, boli milo prekvapení.

Bus.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Rodičia dostali nečakaný list zo školy. Konkrétne od vodičky školského autobusu. 

Každý rodič vie, že to nie je dobré znamenie, ak dieťa prinesie „pozdrav“ zo školy. Zvyčajne sú za tým nejaké problémy. No v tomto prípade je to presný opak. Prednedávnom dostali rodičia súrodencov veľmi zvláštnu obálku od vodičky školského autobusu, ktorá denne vozí ich deti do školy. Keď ju doma otvorili, nemohli uveriť vlastným očiam.

Tá si totiž všimla, že zatiaľ čo väčšina detí ráno len vymýšľa a pokúša sa upútať pozornosť, ich dve deti robia pravý opak. Namiesto toho sa každé ráno s láskavosťou zabávajú s malým chlapcom, ktorý má problém s chôdzou.

https://www.facebook.com/lovewhatreallymatters/photos/a.710462625642805.1073741828.691679627521105/1297716296917432/?type=3&theater
www.facebook.com

Tento list bol zverejnený na facebook stránke „Love What Matters“, kde mal viac ako 45 tisíc videní a 3000 zdieľaní. Tento sladký list obsahuje krásne slová od vodičky školského autobusu, ktorá chváli výchovu rodičov malých súrodencov.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/54/Crown_FS65_schoolbus.jpg?&utm_source=LTcom
upload.wikimedia.org

„Drahý Jorge a Leonor,

Musím vám napísať a povedať, aké krásne sú vaše deti, a to ako zvnútra, tak aj zvonka. To môže vychádzať len z domova, z vašej trpezlivosti a vedenia, príkladov, ktoré ste im nastavili a ktorým ich učíte. Vozím dieťa menom Jackson. Obe vaše deti mu preukazujú veľa súcitu a podpory. Každý deň sa vaše deti opýtajú, či si môžu sadnúť s Jacksonom. Niektoré dni býva Jackson trochu smutný, ale akonáhle vidí Annaliese a Jorga, hneď sa smeje. Jackson má problémy pri chôdzi a všetko mu trvá trochu dlhšie. Vaše deti mu vždy pomáhajú, odnesú mu tašku do školy a podobne. Viem, že viete, aké skvelé sú vaše deti, ale chcela som, aby ste vedeli, že to aj naozaj ukazujú!“

Nestretávame sa príliš často s takýmto prístupom u detí, preto je krásne vidieť ako Jorges a Annalieses robia tento svet lepším.

https://www.facebook.com/lovewhatreallymatters/
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 18. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: