Susan Boyle spieva s detským zborom koledu. Z tohto úžasného predstavenia behá mráz po chrbte

Zdieľať
Susan Boyle
Susan Boyle youtube.com

Ešte ste možno nepočuli stvárnenie vianočnej koledy „Away In A Manger“ speváčkou Susan Boyle. Táto koleda sa objavila na novom albume tejto hviezdy s názvom „Darček“. Susan Boyle si možno pamätáte z jej slávneho vystúpenia v Britain’s Got Talent v roku 2008. Vtedy žena stredného veku, o ktorej nikto nikdy nepočul, ohromila porotu aj divákov svojim magickým hlasom.

Odvtedy pracovala na svojom albume a jej kariéra sa rýchlo rozbehla. Päťdesiatsedemročná žena je veľmi talentovaná. Hovorí tiež, že náboženstvo jej dalo smer v živote. V rozhovore pre Christian Post povedala: „Moja viera je pre mňa neuveriteľne dôležitá. Vykonáva ma chvíľami pochybností a pomáha mi pochopiť, že môj talent je dar vyššej moci. Stále pravidelne navštevujem bohoslužby.“

„Ako malé dieťa som chodila s rodinou do kostola a spievala v zbore. Verím, že náboženstvo mi dáva smer v živote a prináša veľké šťastie.“ V tomto videu je Boyle vidieť, ako stojí pred veľkým davom na Rockefeller Plaza v New Yorku. Spolu s detským zborom vytvára strhujúce a nezabudnuteľné predstavenie.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom