Svadba Karlosa Vémolu a Lely Ceterovej. Novomanželia zdieľali priebeh svojho dňa D aj na sociálnych sieťach

Zdieľať
Karlos a Lela
Karlos a Lela www.facebook.com

MMA zápasník Karlos Vémola a playmate Lela Ceterová si vo štvrtok 28. júla povedali v Prahe ÁNO. Ich veselica prebiehala vo veľkom štýle a zúčastnilo sa jej niekoľko stoviek hostí z radov rodiny, priateľov a známych. Svoju svadbu Karlos Vémola a Lela Ceterová priebežne dokumentovali aj na svojich sociálnych účtoch.

Karlos Vémola a Lela Ceterová do toho konečne udreli. Vo štvrtok 28. júla 2022 ich oddal herec Jiří Krampol. Svoje ÁNO si novomanželia povedali presne o 16:20. Po novomanželskom sľube vypustili do neba dve biele hrdličky.

Svadba to bola skutočne rozprávková. Karlosa Vémolu a Lelu Ceterovú vyšla podľa odhadov na dva milióny korún. Karlos Vémola a Lela Ceterová si však nenechali svoj deň D iba pre seba. Svoju veľkolepú svadbu prežili nielen s niekoľkými stovkami svadobných hostí, čriepky zo svojej veselice verejne zdieľali aj sociálnej sieti.

Krásna nevesta Lela postovala napríklad cestu v luxusnej limuzíne na svadobný obrad. Predviedla sa aj v pompéznych svadobných šatách, na ktoré padlo neuveriteľných 30 metrov látky. To všetko korunovala trblietavou čelenkou a jemným závojom dlhým 5 metrov. Objavili sa aj snímky zo svadobnej hostiny. Playmate pridala aj momentku z prvého manželského tanca.

Zápasník Karlos Vémola a slovenská playmate Lela Ceterová spolu tvoria pár od roku 2018. Majú spolu dve deti, dvojročnú dcéru Lili a niekoľkomesačného syna Rockyho. Aj keď ich vzťah býva ako na hojdačke, svadbou spečatili, že to spolu myslia naozaj vážne. Tak nech im to klape.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom