Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Svadba na prvý pohľad: Fiasko pre Júliu. Takéto poníženie od svalnáča Ľuba nečakala…

Júlia a Ľubo
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Júlia a Ľubo Foto: TV Markíza
reklama:
reklama:

Markizácka šou Svadba na prvý pohľad síce skončila, no jej protagonisti sa do povedomia divákov zapísali zrejme už navždy. Relácia, ktorá priniesla bizarné príbehy, ale aj kontroverzné pornoskandály mala dobrú sledovanosť a tak sa zrejme po skončení koronakrízy môžeme tešiť na druhú sériu. 

Jednou z dvojíc bola aj Júlia a fitnes tréner Ľubo. Ten vyzeral najskôr s výberom odborníkov, ktorý odporučili blondínku za nevestu, spokojný. Pár mesiacov po skončení šou však spoločne už dvojica pár netvorí, navyše prišla od svalnatého 28 ročného Ľuba ďalšia rana. Ako totiž priznal, na začiatku bol s výberom svojej vyvolenej absolútne nespokojný. To, čo najnovšie povedal navyše totálne uráža aj samotnú Júliu, ktorá z jeho slov rozhodne nebude nadšená. „Úprimne, chvíľku som sa na odborníkov hneval, lebo moju ideálnu manželku som si predstavoval inak. Jedna z rád odborníkov bola, že nemám súdiť hneď podľa výzoru, čiže vedeli, že fyzicky Júlia nebola môj typ,“ povedal pre Markízu Ľubo.

Dvojica pritom nemala ideálny vzťah už na začiatku, kedy spoločne trávili dovolenku na Zanzibare. Dnes však už nie sú v žiadnom kontakte a ich vzťah sa rozpadol. Zrejme za tým bol fakt, že Júlia nebola Ľubov typ, čo dokonca otvorene prizvukoval aj pre televíziu vo svojich najnovších vyjadreniach. Ako sa zdá, sebavedomý tréner je dosť povrchný a pozerá sa viac na zovňajšok ako na to, aké má žena vlastnosti. „Keď som ju uvidel prvýkrát v bielych šatách, povedal som si, že jej dám šancu, pokúsim sa ju spoznať po osobnostnej stránke a uvidíme, kam to bude smerovať. Doteraz som zakladal svoje vzťahy na fyzickej príťažlivosti, tak som si povedal, že je čas na zmenu. Z nejakého dôvodu nás veda spojila, tak som to akceptoval,“ priznal Ľubo. Teraz si už môže opäť hľadať vyvolenú podľa toho, ako vyzerá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 24. apríla 2020
reklama:
reklama:
reklama: