Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak na takýchto promóciách si určite ešte nebol! Paráda, čo povieš?

Horizon33_2015-6-3_15-11-46
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Absolventi strednej školy Havaj Kahuku 2015 si zvolili originálne vystúpenie na oslavu ukončenia svojho štúdia. Nudných a nezáživných tanečných kreácií bolo dosť a tak si povedali, že budú niečím špeciálni. Podarilo sa im prespievať tie najznámejšie songy súčasnosti a video z ich promócií sa stalo hitom internetu.

Svojim tancom a spevom si získali viac ako dva milióny fanúšikov na celom svete. Ich video sa stalo virálnym za neuveriteľne krátky čas. Inšpirujú tak zrejme aj iných študentov, aby si posledné chvíle v škole užili tak, ako sa patrí!  Shake It off, Thrift Shop či Wrecking Ball, mali v ich podaní úplne iný rozmer. Študenti, ktorí si pripravili toto tanečno-spevácke vystúpenie šokovali nielen svojich profesorov, ale aj rodičov a priateľov, ktorí boli nútení sa postaviť zo sedadiel a tancovať spolu s nimi.

No kto by nechcel mať také promócie?

Horizon33_2015-6-3_15-35-27
www.youtube.comFoto: www.imgur.com

Tak toto ťa postaví zo stoličky! :D Takto by sme si  veru zatrsali :-P

http://giphy.com/gifs/dance-fun-panda-BzaPg0MwzdSGQ
giphy.comFoto: giphy.com

Pozri si video tu:

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 3. júna 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: