Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tak toto je poriadny extrém! Pozri, ako si táto žena pomocou korzetu zmenšuje pás!

reklama:
reklama:

Mnoho žien túži po tom, aby ich postava mala tvar presýpacích hodín. No táto mladá žena sa rozhodla dosiahnuť tvar presýpacích hodín poriadne extrémnym spôsobom!

Penny Brown má 25 rokov a absolvovala už dve plastické operácie na zväčšenie pŕs. Na tom dnes nie je nič extrémne a nezvyčané.

Nezvyčajné je však to, že používa korzet, vďaka ktorému sa jej pás zmenší z pôvodných 96,5 centimetrov na neuveriteľných 58,4 centimetra!

Horizon33_2014-6-12_15-11-43

Navyše je takto „zúžená“ niekedy aj počas 23 hodín. Nosenie korzetu u Penny spôsobilo, že môže jesť len veľmi malé porcie jedla, pretože jej žalúdok je tak stlačený, že veľké porcie by prijať jednoducho nedokázal.

Horizon33_2014-6-12_15-12-1

Okrem toho kvôli korzetu prakticky nemôže sedieť, cvičiť a ani poriadne dýchať. Napriek tomu si táto Austrálčanka žijúca na Okinawe myslí, že nosenie korzetu je to najlepšie, čo mohla v živote urobiť…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 12. júna 2014Zdroj youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: