Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takéto krásne diela vzniknú, ak sa spojí kreslenie a digitálne umenie

Pics.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Umenie môže mať v dnešnej dobe naozaj veľa podôb. Jednu z nich predstavil svetu aj tento šikovný chlapík, ktorý sa ju naučil celkom sám za pomoci videí, ktoré našiel na internete. 

Ali Shimhaq objavil digitálne umenie pred tromi rokmi. Vtedy mu jeden kamarát požičal grafický tablet a on jemu na oplátku slúchadlá. V tom čase sa už vzdal niekedy obľúbeného kreslenia. Zdalo sa mu, že je už také nenápadité a myslel si, že sa už nikdy nemôže zlepšiť. Po vyskúšaní tabletu zistil, že digitálne umenie bolo v skutočnosti tá správna voľba pre neho.

Pretože sa nikdy neučil a nevenoval profesionálne tejto oblasti umenia, všetko, čo vedel, sa dozvedel a naučil prostredníctvom online výukových programov a videí. Strávil veľmi veľa hodín hľadaním, cvičením a učením sa nových vecí.

„Dnes, keď sa pozriem späť do minulosti viem, že tablet bol jedným z najlepších rozhodnutí, aké som kedy spravil. Viem, že je tu vždy priestor na zlepšenie“, povedal Ali. Vo fotogalérii si môžete pozrieť jeho prekrásne diela.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. februára 2017Zdroj www.viralnova.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: