Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takto sa zaobchádza s našimi balíkmi?! Sleduj, čo s nimi spravil nahnevaný český poštár!

Horizon33_2015-1-9_15-19-19
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Český poštár z Prahy hľadal v aute balíček s hodinkami a všetky ostatné zásieky doslova vyhádzal von z auta. Zákazník si celý tento úkaz natočil a zavesil ho na internet. A samozrejme, je to poriadny virál!

Video, ktoré sa objavilo na sociálynch sieťach, zobrazuje poštára, ktorý hľadá v dodávke balíček, aby ho mohol odovzdať zákazníkovi. Keďže nevedel zásielku nájsť, všetky ostatné balíky začal vyhadzovať z auta von. Jeho zúrivé hľadanie bolo napokon úspešné a hodinky sa mu podarilo nájsť.

Poštár síce našiel, čo hľadal, ale keďže sa takto neúctivo správal k ostatným balíkom, dostal padáka. Poštoví doručovatelia sú totiž povinný zaobchádzať s balíkmi tak, aby nepoškodili ich obsah ani obal. Video údajne vzniklo pred Vianocami, takže je dosť možné, že si niekoľko Pražákov našlo pod vianočným stromčekom rozliatu voňavku alebo smartfón s prasknutým displejom :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. januára 2015Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: