Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Takýto vzťah by ste určite chceli mať

Ryan a Blake
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ryan a Blake www.facebook.com
reklama:
reklama:

Hovoríme o hercovi Ryanovi Reynoldsovi a jeho manželke Blake Lively. Oni dvaja sú dôkazom že šťastné manželstvo ozaj funguje a existuje. Žijú si spokojný život. Škandály sa im zďaleka vyhýbajú. Manželia si svoje súkromie strážia a málokedy o nich počuť v médiach. Označujú ich za najstabilnejší pár v šoubiznise.

Blake Lively je krásna a šikovná žena a aj vtipná. Ryan je do nej stále šialene zamilovaný a dávajú to aj vedieť. Obaja nie sú vôbec na zahodenie. Tvoria krásny pár a fanúšikov vždy očaria. Majú ozaj šťastný  a pekný vzťah. Oni sa jednoducho našli, sú pre seba ako stvorení.

Ich láske to dokazujú aj ich statusy, ktoré si navzájom venujú. Prvýkrát sa stretli na nakrúcaní filmu Green Lantern roku 2010. Obaja tam aj účinkovali. Vraj  vtedy medzi nimi preskočila iskra a už v roku 2011 tvorili pár . O rok neskôr sa vzali. Odvtedy si nažívajú v spokojnom manželstve. Majú tri  dcéry James, Inez a Betty.

Začali ako priatelia, každý mal svojho partnera až neskor sa dali dokopy a preskočila medzi nimi iskra. Svadbu mali v Charlestone, jednoduchú a mimo médii. Na červenom koberci vždy zahviezdia, zvlášť Blake, patrí medzi najlepšie oblečené herečky. Neboja sa navzájom si robiť srandu, navzájom si robia žarty z trápnych fotiek, ako keď raz Ryan zverejnil fotografie svojej ženy so zavretými očami. Rodičovstvo si užívajú a doma sa s deťmi často bláznia. Humor ich vôbec neobchádza, stále sa usmievajú. Svoju rodinu kladú na prvé miesto, kariéra ide bokom. Stále sú navzájom najlepšími priateľmi. A pravdepodobne je to tajomstvo ich dlhotrvajúceho vzťahu, čo je v Hollywoode zriedkavé. My im už len môžme závidieť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. augusta 2022
reklama:
reklama:
reklama: