Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tanec starého dedka pobavil internet

Tancujúci dedko
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Tancujúci dedko Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Určite ste na internete našli niekoľko videí, na ktorých je vidieť, ako spolu dvaja ľudia tancujú. Nemusí to byť muž a žena, vo väčšine prípadov sa jedná o rodinných príslušníkov, malé deti s ich mamičkami alebo otcani, alebo dedka s malou vnučkou. Niektoré momenty sú veľmi vtipné, pretože ľudia väčšinou netušia, že sú natáčaní.

Starší ľudia s chorobou potrebujú dohľad a starostlivosť

Dvojica, ktorú vám predstavíme, si myslela, že ich nikto nevidí. Kamera ale zostala zapnutá, a tak prišlo na prekvapenie. Chorý dedko mladé dievčatá sa rozhodol podporiť jej nápad a zatancovať si s ňou. Starí otec trpiaci Alzheimerovou chorobu  potrebuje neustále niekoho pri sebe, aby sa o neho mohol starať a dohliadal na jeho pohyby. Rachel veľmi vďačí svojim rodičom za to, ako dobre ju vychovali, a ona sa teraz môže postarať o svojho dedka.

Dedko bol v jednej chvíli vo veľmi zlom stave. Kvôli chorobe len sedel na pohovke, na jeho tvári sa už dlho neobjavil ani náznak úsmevu. Pretože už rodičia nechceli, aby za starším pánom dochádzali len sestry, rodina sa v starostlivosti o 93 ročného letého seniora striedala, aby to bolo pre všetkých spravodlivé.

Rachel sa rozhodla dedka rozosmiať

Keď bola na rade so starostlivosťou mladá Rachel, rozhodla sa, že starého muža niečím poteší. Vyzvala ho nakoniec k tancu a dedko súhlasiť. Mladé dievča ale zabudlo na to, že kamera zostala zapnutá. Naskytol sa tak skvelý pohľad na nesúrodú dvojicu, ktorá si užívala tanec. Na tvári starého dedka sa konečne objavil úsmev, pretože si túto aktivitu so svojou vnučkou veľmi užíval.

Vždy je krásne vidieť, že sa rodičia alebo vnukovia starajú o svojich rodičov alebo starých rodičov. Mnohí z nich si totiž myslí, že oveľa jednoduchšie riešenie je starých ľudí poslať do rôznych domovov pre seniorov alebo ústavov. Tam sa im ale bohužiaľ nemôžu venovať v takej miere, ako je tomu doma. A ak vás je v rodine viac, naozaj sa v starostlivosti môžete striedať. Chorí ľudia takúto pomoc ocenia.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: