Taťána Kuchařová si naordinovala 21 dňový jarný detox. Pred štartom očistnej kúry si stihla dať ešte pivo a chlebíček

Zdieľať
Tatiana Kuchařova
Tatiana Kuchařova www.facebook.com

S príchodom jari sa mnoho ľudí snaží očistiť od škodlivých látok, ktoré sa s v ich telách nahromadili v priebehu zimných mesiacov. Tiež modelka Taťána Kuchařová sa púšťa do intenzívnej jarnej očisty. Oznámila, že od 1. apríla začína 21 dňový detox. Ešte pred jeho začiatkom si stihla dať pivo a obložený chlebíček.

Čo je cieľom jarnej detoxikácie? Vyplaviť z tela nahromadené odpadové a toxické látky. Ľudský organizmus sa týchto škodlivých látok zbavuje priebežne prostredníctvom pečene, obličiek, potných žliaz a tráviaceho traktu. Jarná očista tela tomuto procesu ešte viac napomáha.

Zregenerovať svoje telo po fyzickej a psychickej stránke sa s pomocou jarnej detoxikácie rozhodla aj modelka Taťána Kuchařová. Táto krásna žena si naordinovala 21 dňovú očistnú kúru, ktorá ju taktiež nabije novou energiou.

„Priatelia, ako som už písala, chystám sa na 21 dňovú očistnú detox vegan kúru a začiatok už je za dverami. Vlani to bola veľká výzva, tento rok už viem, že to zvládnem a teším sa na to, pretože ako odmenou mi bol veľký príval energie, lepší spánok aj myšlienky,“ napísala Taťána Kuchařová.

Modelka uviedla, že po dobu 21 dní bude konzumovať čisto vegánsku stravu, a zameria sa aj na skvalitnenie pitného režimu. Veľa ľudí v tejto výzve Taťánu Kuchařovú podporuje, niektorí jej ale  píšu, že ho nepotrebuje, pretože vyzerá úplne skvele.Pred štartom očistnej kúry si Taťána Kuchařová stihla zájsť ešte na čapované pivo a obložený chlebíček. „Tak ako začnem ten detox,“ napísala.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom