Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto fotka šokovala internet. Prezrite si ju poriadne, či si detail všimnete, vydesí vás to

fotka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
fotka youtube.com
reklama:
reklama:

V dnešnej dobe ľudia stále vyťahujú svoje staré fotografie a dosť často sa objavujú na internete. Či už chcú poukázať na ich mladosť, či na zvláštnosť fotky. Tieto dnes už nemoderné a neobvyklé fotky sú občas niečím zvláštne, či už tým, do čoho sú ľudia na fotkách oblečení, alebo nejakým zaujímavým detailom či paranormálnym javom. Na fotke je zachytené niečo podivného, čo si rozhodne nedokážeme vysvetliť a vieme, že to by na fotografii byť nemalo.

fotka
fotkayoutube.com

Fotografia bola zavesená na sociálnej sieti, než si niekto z ľudí všimol, že na nej niečo nehrá. Naozaj to vydesilo všetkých. Až ju uvidíte, nepochopíte jej vznik.

Fotografia bola obstaraná v Írsku v jednej ženskej továrni na oblečenie. Na fotografii stojí 13 žien, jedná sa o zamestnankyne tejto továrne, čo nie je, zas tak nezvyčajné, kým si fotku poriadne neprezriete. Keď sa poriadne pozriete na fotografiu a budete si všímať detaily, spoznáte, že väčšina žien má ruky cez seba do tvaru X, a že jedna ju má v boku. Pozrite sa na ľavé rameno ženy stojacej v pravo dole v rohu. Čia je to ruka? To je záhada, ktorú sa ľudia do dnes snažia zistiť, avšak nič neumožňuje normálne vysvetlenie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: