Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto matka tvrdí, že deti nepotrebujú plienky. Od narodenia používa totiž bezplienkovú metódu

Befunky collage 25.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Všetci rodičia dobre vedia, že malé deti potrebujú množstvo plienok. Táto mamička má však na to iný názor. Tvrdí, že naozaj funguje bezplienková metóda už od narodenia. 

Cindy Lever je matka z Austrálie. Tvrdí, že deti nepotrebujú žiadne plienky. Jej malá Chloe totiž vyrastá bez detských plienok, a podľa nej s úspechom. Označuje to ako „metódu bez plienky“. Zástanci tejto metódy sa spoliehajú výlučne na prirodzenú komunikáciu medzi dieťaťom a rodičmi.

Zena 2.jpg
Foto: www.imgur.com

Deti vraj veľmi špecificky signalizujú rodičom či sú hladné, smädné alebo ich niečo bolí. Dokonca aj to, ak musia ísť na potrebu. Cindy preto drží svoje dieťa vždy nad záchodom alebo umývadlom, keď dostane príslušné signály. Jej manžel nebol spočiatku nadšený, keď mu pred narodením dcéry povedala o tejto metóde: „Keď som povedala môjmu manželovi prvýkrát, že chcem použiť bezplienkovú metódu, myslel si, že som naozaj blázon.“

Matka 1.jpg
www.facebook.com

Keď jej manžel konečne uvidel, že táto metóda skutočne funguje, aj on sa stal jej fanúšikom. Po niekoľkých dňoch Chloe používala dokonca aj verejné toalety. Pýtate sa, ako presne funguje táto metóda v praxi? Rodičia musia odhaliť metódu podľa správnych signálov svojho dieťaťa. Rodičovský inštinkt je veľmi dôležitý najmä na začiatku. Keď Chloe začne plakať alebo „mrnčať“, musí ísť do kúpeľne. Platí to tiež po jedle alebo po zdriemnutí. V priebehu času rodičia porozumejú potrebám svojich detí.

17202665_1465333446871258_1550399036320970736_n.jpg
www.facebook.com

Dôležité je však aj komunikovať s dieťaťom. Cindy vždy hovorí s Chloe, takže vie, čo sa práve deje. „Metóda bez plienky“ na jednej strane posilní spojenie medzi rodičmi a deťmi, na druhej strane šetrí veľa peňazí a času. Určite je táto metóda veľmi kontroverzná. Koniec koncov, mnohí ľudia sú teraz presvedčení, že predstavuje návrat k predchádzajúcim prirodzeným metódam. Ak ju chcete vyskúšať, je najlepšie rozhodnúť sa predtým, než sa narodí dieťa. Po prvých 6 mesiacoch strácajú deti svoje prirodzené inštinkty, keď ich rodičia ignorujú.

Bez nazvu 3.jpg
www.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 21. decembra 2017Zdroj www.genialetricks.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: