Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto mladá žena má čudnú závislosť! Pozri, čo všetko zhromažďuje vo svojom byte!

reklama:
reklama:

Kreslenú ružovú postavičku Hello Kitty si obľúbila aj 29-ročná žena, ktorá je na tejto roztomilej mačičke doslova závislá. 

Ľudia zbierajú od známok, cez obrazy či najrôznejšie suveníry, ktoré si doniesli z dovoleniek, takmer všetko. Dôkazom toho je aj mladá žena, ktorá je pre svoju vášeň a lásku k Hello Kitty ochotná obetovať takmer celý svoj majetok.

Horizon33_2014-6-13_14-52-49

Takáto posadnutosť by bola na mieste u malých dievčat, ktoré navštevujú materskú škôlku, no nie u takmer 30-ročnej ženy. Natasha Goldsworth je iná a vymyká sa z priemeru.

Horizon33_2014-6-13_15-2-24

Je vášnivou zberateľkou všetkého, čo nejakým spôsobom súvisí s Hellou Kitty. Okrem ikonických plyšákov nájdeš u nej doma aj poháre, šálky, uteráky či umelý riad s podobizňou ružovej mačičky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 14. júna 2014Zdroj youtube.com,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: