Táto správa zaručene poteší všetky ženy! Film Magic Mike bude mať pokračovanie aj s krásovcom Channingom!

Zdieľať
Film Five Most
FILE - This file photo released by Warner Bros. shows, from left, Adam Rodriguez, Kevin Nash, Channing Tatum, and Matt Bomer in a scene from "Magic Mike." Matthew McConaughey, Channing Tatum, Alex Pettyfer, Joe Manganiello and Matt Bomer play firemen, cops and other exaggerated versions of hyper-masculine characters in the Steven Soderbergh film, and they say preparing for their parts and performing nearly nude for the dozens of female extras who populated the fake Club Xquisite gave the actors insight into women's grooming, undergarments and approach to carnal fantasy. (AP Photo/Warner Bros., Claudette Barius, File)

Channing Tatum, Matt Bomer a Joe Manganiello sa spolu vrátia na filmové plátna, aby potešili nejedno ženského oko.

Druhé  pokračovanie filmu Magic Mike nesie názov Magic Mike XXL a do kín by sa mal dostať už budúci rok! Vo filme sa objaví aj nová priateľka Johnyho Deppa, Amber Heard, ale aj Jada Pinkett Smith a Andie MacDowell. Nebude chýbať ani Alex Pettyfer, ktorý hral aj v prvom diele.

Desktop127
zľava: Amber Heard, Jada Pinkett Smith, Alex Pettifer Foto: www.imgur.com

Podľa stránky justjared.com, sa pokračovanie filmu odohráva tri roky po tom, čo Mike skončil s kariérou striptéra. Tentokrát by sme sa mali dozvedieť viac aj o ostatných postavách, ktoré stvárnili Matt Bomer a Joe Manganiello.

Premiéra filmu je naplánovaná na júl budúceho roka.

Videl si film Magic Mike? Tešíš sa na jeho pokračovanie?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom