Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto žena si adoptovala deti, ktoré už boli mŕtve. Dôvod jej konania ťa dojme…

1525413_10205392163706451_1009469908569961049_n
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Adopcia je neraz pre rodičov posledná nádej na vlastných potomkov. Nie však v tomto prípade. Poslaním Bernardy Gallardo z Čile je totiž prijímať deti, ktoré sú už po smrti. Chce im zabezpečiť dôstojný odchod z tohto sveta, pretože keby sa toho neujala, telíčka čerstvo narodených detí by v dôsledku krutej lekárskej praxe skončili v smetnom koši…

Keď sa Bernarda po prvýkrát pokúšala adoptovať si mŕtve dieťa, nezaobišla sa na súde bez problémov. Obávali sa, či sú jej motívy čisté. Akonáhle sudca vyhodnotil, že nemá  žiadne bočné úmysly, adopciu jej povolil. Podarilo sa jej zorganizovať poslednú rozlúčku s nebohou Aurorou, na ktorú prišlo vyše päťsto ľudí, vrátane sudcu.

Od adopcie Aurory prijala Bernarda ďalšie tri mŕtve deti, ktoré by inak skončili v odpadkovom koši. V súčasnosti prebieha proces adopcie ďalšieho zosnulého dievčatka.

Mnoho mŕtvych detí skončí odvrhnutých a bez akejkoľvek úcty, pretože matka bola obeťou znásilnenia a rodina buď nemôže, alebo odmietne prijať nechcené dieťa. Bernarda adoptovanie mŕtvych detí berie ako osud, pretože ona sama bola kedysi obeťou znásilnenia. Našťastie jej rodina bola v tom období veľkou oporou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronikaDátum 11. mája 2015Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: