Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto žena zabránila obrovskej tragédii. Pozrite sa, ako sa jej to podarilo!

Zena 2.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Človek nikdy nevie, v akej situácii sa ocitne. A práve táto žena konala rýchlo a pritom nevedela, čo ju čaká.

Alice Bradley je vodička školského autobusu. Jedného rána jej začal deň ako každý iný. Až do chvíle, keď nasadla do autobusu a uvidela podozrivý pár na parkovisku. Muž ukazoval žene zbraň a niečo jej naznačoval. Namiesto toho, aby Alice v strachu hneď odišla, jej rýchle myslenie a šialené množstvo odvahy začali úradovať.

Alice privolala políciu, dupla na plyn až na podlahu auta a namierila si to priamo na ozbrojený stojaci pár. Tí rýchlo bežali do úkrytu. Miestny šerif naozaj potvrdil, že párik bol ozbrojený viacerými zbraňami a mali naplánovaný masaker v škole. Následne boli vzatí do väzby.

Vďační rodičia, celá komunita a aj krajina nazýva Alice hrdinkou pre jej statočnosť a nezištnosť. „Myslela som na deti,“ povedala. „Bola som naozaj nervózna. Vždy som si myslela, že som tvrdá žena, ale toto ma naozaj vydesilo. Ale urobila som to“.

Hrdinka, ktorá predišla veľkému masakru!

https://www.youtube.com/watch?v=xfUxTLePRCk

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 14. júna 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: