Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Táto ženská naštvala celý internet! Stačila na to jedna fotka!

Vianoce1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

35-ročná Britka Emma Tapping zverejnila na svojom Instagrame fotku, ktorá rozčúlila množstvo ľudí. Vianočný stromček, ktorý pre kopu darčekov ani nie je poriadne vidno, leží mnohým v žalúdku.

Fotka okamžite spustila na Instagrame vlnu kritiky. Fotografiu prevzala jedna skupina na Facebooku, ktorá veru Emmu a jej počin vôbec nešetrila.  „Je tu čas, keď sa budú všetci materialistickí rodičia predbiehať v tom, kto kúpi svojim deťom viac darčekov. Nezabudnite však, že niektoré deti toľko darčeko nikdy nedostanú.“

Mumgen_land2_2597312a.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Mnoho rodičov pridávalo k fotke súhlasné komentáre a rozhorčovalo sa nad tým, aké sú niektoré deti rozmaznané.

Nie všetci sú totiž takí bohatí, že si môžu dovoliť nakúpiť pre svoje deti takéto množstvo darčekov. Mnohí totiž musia pracovať za smiešne peniaze, aby mohli svojim deťom dopriať aspoň nejakú drobnosť.

Mumgen_land1_2597275a.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Táto nevinná fotka vyvolala lavínu hejtov na ženu, ktorá nemala nejaký zlý úmysel. Obhajuje sa tým, že darčeky nie sú len pre jej tri deti, ale aj pre ňu, jej manžela a mamu. Nuž, ale aj tak je to priveľa darov, čo myslíš?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. decembra 2015Zdroj www.thesun.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: