Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tejto žene je 52 rokov! Prezradila, ako je možné, že vyzerá tak mlado

žena
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena youtube.com
reklama:
reklama:

Gina Stewart alebo najkrajšia babička na svete má 52 rokov. Jej fanúšikovia nemôžu pochopiť, ako je to možné, žena vyzerá oveľa mladšia! Keď Gina povie, že má 52 rokov, všetci sú v úplnom šoku a čo je hlavné, nikto jej neverí. Už sa ale vie, aké je tajomstvo jej neobvyklého vzhľadu. Mnohí budú prekvapení.

Tajomstvo večne mladistvého vzhľadu

Gina Stewart z Gold Coast v Austrálii sa narodila v roku 1970. Má štyri deti. Prezradila tajomstvo dlhého života. Ako sa ukazuje, nie je to vôbec o žiadnej diéte alebo tréningu. Tajomstvo 52-ročnej ženy je údajne rodina.

„Porodila som svoju najmladšiu dcéru Summer, keď som mala 47 rokov. Priniesla mi do života toľko radosti. Kľúčom k mladému vzhľadu a dôstojnému starnutiu sú podľa mňa sociálne vzťahy a to, ako sa správame k druhým,“ priznáva. A dodáva: „Rodina, priatelia, ktorí ťa milujú. Milí a podporujúci ľudia, ktorí sú vo vašom živote, tento život rozhodne predlžujú. Viac ako čokoľvek iné.“

Pod jej príspevkom na sociálnej sieti sa objavila lavína komentárov dojatých užívateľov internetu: „Najskôr, všetko najlepšie. Po druhé, prečítal som správne, že máte 52? Vyzeráš úžasne,“ napísal jeden z ľudí pod príspevok. „Vyzeráš krásne a píšeš úžasne o svojej rodine,“ dodáva niekto ďalší. „Je inšpiratívne, že ste sa stali mamičkou v štyridsiatke,“ píše používateľka internetu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. októbra 2022
reklama:
reklama:
reklama: