Televízna hviezdička Kylie Jenner sa takto preslávila. Čo viac jej môže chýbať ku šťastiu?

Zdieľať
profil Kylie Jenner

Niekto musí na sebe makať, aby bol slávny, niekomu stačí, že sa začne pretŕčať v televízii. Čo viac si môže taký človek priať? 

Kylie Jenner, celým menom Kylie Kristen Jenner, je americká modelka, návrhárka a podnikateľka. Stala sa slávnou vďaka reality šou s názvom „Keeping Up with the Kardashians“, ktorú vysiela kanál E!. Začala sa v nej objavovať už v roku 2007 spolu so svojimi rodičmi a súrodencami Kendall, Kourtney, Khloé, Kim a Robom. Táto šou rieši ich osobné a rodinné problémy.

Táto reality šou mala veľký úspech, preto začali vznikať ďalšie projekty, ako Kourtney a Kim dobývajú Miami, Khloé & LamarKourtney a Kim dobývajú New York a Kourtney a Khloé dobývajú Hamptons. V roku 2012 spolupracovala s odevnou značkou PucSun a spolu so svojou sestrou Kendall Jenner vytvorili kolekciu KENDALL + KYLIE.

Kylie vytvorila tiež dva odtiene lakov na nechty značky Nicole by OPI s názvom Wear Something Spar-Kylie a Rainbow in the S-Kylie. Táto spolupráca jej vyniesla pekných 100-tisíc dolárov. To však zďaleka nebolo všetko. V júli 2013 sestry uviedli v spolupráci s Pascal Mouawad Glamhouse svoju kolekciu šperkov s názvom Metal Haven Kendall and Kylie. Takže, ako vidieť, televízne hviezdičky vôbec nezaháľali.

O dva roky neskôr predstavili sestry Jennerové kolekciu oblečenia Kendall + Kylie v spolupráci s britským módnym reťazcom Topshop. 18. augusta 2015 Kylie oznámila, že vydá prvé lesky na pery ako súčasť kozmetickej rady produktov na pery s jej menom.

Nadviazala na to v roku 2016, kedy vydala hudobný videoklip k piesni 3 Strikes od Terror Jr ako reklamu na lesky na pery jej značky. Kylie v súčasnosti ponúka na jej internetových stránkach Kylie Cosmetics produkty na pery v mnohých odtieňoch, očné tiene, rozjasňovače a linky na oči. Na jeseň oznámila, že je novou tvárou značky PUMA. Vytvorila preto značku oblečenia a doplnkov Kylie.

Kylie Jenner Instagram

Táto mladá celebrita má na sociálnych sieťach obrovský vplyv. Svedčí o tom aj počet sledovateľov na jej profile, ktorý presahuje 116 miliónov. To všetko najmä vďaka tomu, že tu zverejňuje často fotografie a videá zo svojho života. Pre mnohé ženy je dokonca aj idolom.

V roku 2014 zaradil týždenník Time sestry Jennerové medzi 25 najvplyvnejších tínedžerov. To isté sa stalo aj v roku 2015. V roku 2016 sa stala Kylie jednou z top 10 najsledovanejších ľudí na Instagrame.

Čo je s Kylie Jenner?

V roku 2017 však mladá hviezdička na niekoľko mesiacov zmizla nielen zo sociálnych sietí, ale aj z televíznych obrazoviek. Fanúšikovia si mysleli, že je Kylie Jenner tehotná. Tieto predpovede sa naozaj naplnili a 1.2.2018 sa Kylie stala matkou.

Ako sa ukázalo, Kylie Jenner porodila dievčatko. Otcom nie je nikto iný, ako americký rapper, spevák, textár a hudobný producent, Travis Scott. Tvoria spolu pár od apríla 2017. Svoje dcérke dali meno Stormi Webster. Webster je totiž pravé priezvisko Travisa.

Zaujímavosti o Kylie Jenner:

– dátum narodenia – 10. augusta 1997

– miesto narodenia – Los Angeles, Kalifornia, USA

– výška – 1,68 m

– navštevovala školu Siera Canyon, kde bola v tíme roztlieskavačiek

– Kylie je najmladšou dcérou Caitlyn Jenner (predtým Bruce Jenner, ktorý podstúpil zmenu pohlavia) a televíznou osobnosťou Kris Jenner

– jej vlastná, o rok staršia sestra, sa volá Kendall Jenner, z maminej strany má 3 nevlastné sestry, Khloé Kardashian, Kim Kardashian a Kourtney Kardashian a nevlastného bratra Roba Kardashiana, z otcovej strany má 4 nevlastných súrodencov, Brodyho Jennera, Brandona Jennera, Burta Jennera a Casandra Marina

– Kylie tvrdí, že podstúpila iba zväčšenie pier a iné zákroky popiera

– od 5 rokov má na stehne jazvu, ktorá jej zostala po tom, ako pri schovávačke preliezala plot a natrhla si pritom časť nohy

– na vytvorenie dokonalého vzhľadu potrebuje stráviť pred zrkadlom 2 hodiny

– nemá rada vystupovanie na verejnosti

– niekoľko miliónov dolárov venovala na charitu

Kylie Jenner veknerieši, o čom svedčí už teraz, v jej 21 rokoch, „bohatá kariéra“

– v roku 2015 kúpila luxusný dom v bohatej časti mesta Calabasas v Kalifornii, ktorý je vybavený, okrem iného, aj 5 spálňami, niekoľkými saunami a veľkým bazénom na záhrade (dom stál 2 700 000 dolárov)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom