Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Telo hasiča bolo spálené na 70%. Ale vďaka tejto tragédii našiel skutočné šťastie

hasič
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
hasič youtube.com
reklama:
reklama:

Hasiči každý deň ohrozujú svoje zdravie a životy. Oheň je mocný živel, s ktorým bojujú len tí najstatočnejší. 25-ročný hasič Daniel Lyons prežil tragédiu pri jednej z akcií v štáte Washington. Keď boli hasiči k požiaru privolaní, ani jeden z nich nečakal, čo sa bude diať. Zrazu začalo horieť hasičské auto, v ktorom sa náš hrdina zdržiaval.

Z auta vybehol po svojich, ale celé jeho telo bolo doslova v plameňoch. Vďaka rýchlej záchrannej akcii bol Daniel okamžite prevezený do odbornej nemocnice. Ďalšie dni mnoho lekárov bojovalo o jeho zdravie a život. Až 70 % jeho tela bolo vážne popálených. Len vďaka ochranným okuliarom, ktoré našťastie mal, hasič neprišiel o zrak a prežil. Daniel strávil niekoľko dlhých mesiacov v nemocnici a na rehabilitáciách.

Na ten tragický deň spomína nasledovne: „V tej chvíli som videl len plamene. Tiež som mal jediný pocit, celé moje telo bolo v plameňoch.” Čaká ho ešte 14 operácií. Napriek bolesti a jazvám, ktoré od tej udalosti má, mal Daniel šťastie. Jeho kamarátka Megan Lanfear, s ktorou sa pozná od detstva, ho v ťažkých chvíľach veľmi podporovala  a práve to vyústilo v rozkvet lásky. Megan sa zamilovala do sily a pozitívneho pohľadu na život, ktorý Daniel prejavoval napriek nehode. Hasič si môže byť istý, že jeho milovaná je jediná, kto s ním bude aj v tých najhorších chvíľach.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 25. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: