Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento človek bol 23 rokov zrastený so svojim dvojčaťom. Urobil túto hroznú vec, aby sa ho zbavil

Edward
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Edward youtube.com
reklama:
reklama:

Skutočný príbeh o mužovi, s ktorým sa pohrala matka príroda už pri narodení. Práve matka príroda vie byť niekedy aj zákerná. Niektoré choroby, ktoré postihujú ľudí, sú zákerné, ale ak si myslíš, že si videl všetko a počul o všelijakých chorobách, tak si ešte nepočul skutočný príbeh o Edwardovi Mordakeovi… Edward, syn anglickej rodiny. Muž, ktorý mal tajomstvo. Bola to šľachtická rodina, Edward bol vzdelaný, mal vzťah k hudbe a spredu to bol pekný muž. Niekedy nám ani peniaze ani žiadne práva nám nezaručia zdravie a šťastie a Edward je toho príkladom.

Muž s dvoma tvárami? Možno sa čudujete, ale áno práve Edwardova hlava mala dve tváre. Spredu to bol krásny muž, keď sa otočila bola druhá tvár bez samotného tela. Mordake bol frustrovaný, smutný a necítil sa dobre, keď vedel, že jeho zadná časť hlavy má tvár. Nemohol jesť ani piť. Chcel svoje prozaické dvojča odstrániť. Z toho obdobia, kedy Edward žil neboli žiadne dôkazy, žiadne fotky. Ani jeden z nás si nevie predstaviť, ako tento človek vyzeral. Ako vyzerala jeho druhá tvár.

Je len na nás, ako si tohto záhadného človeka predstavíme. Edwardova každá noc bola hrozná, ťažká a plná podivných vecí, ktoré mu hovorila jeho druhá tvár. Mal bezsenné a nepokojné noci. Nikto z nás by taký život nechcel. Zdieľať dve tváre? Kvôli Edwardovej druhej škaredej tvári sa nechcel stretávať so svojou rodinou. Neustále premýšľal nad tým, ako by sa mohol zbaviť svojho neznesiteľného dvojčaťa.

Oslovoval doktorov, ale ani jedného nenašiel, ktorý by mu pomohol. Týmto trpel ešte viac, jeho psychika bola v koncoch. Ako mladý dvadsaťtriročný muž spáchal samovraždu. Prial si, aby jeho druhá tvár s ním nebola pochovaná. Boston Post z roku 1895 má dôkaz o Edwardovi. Rok po smrti sa tento príbeh stal súčasťou lekárskej encyklopédie. Nikto nevie či je to pravda, ale hovorí sa, že Edwardova druhá tvár bola krásna žena.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: