Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tento mladý pár býva na „zámku“, ktorý si vyrobili z nákladného auta! Ako sa im to podarilo?

Horizon33_2015-7-16_11-48-47
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Aj ty máš doma nepochybne množstvo nepotrebných vecí, ktorých by si sa najradšej zbavil. No nie vždy je riešením všetko vyhodiť von oknom. Tento šikovný pán mal skvelý plán, ako si z nákladného auta spraviť zámok  :-D  Znie to dosť divne, ale ver, že sa mu to podarilo! 

Nielen ženy snívajú o tom, že raz budú mať svoj „kráľovský zámok,“ rovnaké sny zdá sa, majú aj chlapi. Každý si svoje bývanie predstavuje inak, no na jednom by sme sa všetci zhodli – na bývaní, ktoré je útočiskom pred svetom a v ktorom zabudneme na všetky problémy sveta. Nemusíš bývať vo vile či v tomto krásnom zámku na to, aby sa ti to raz splnilo, no išpiráciu máš dostatočnú  :-D

nákladné auto, zámok
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ťažko uveriť, že toto je pohľad zvnútra

nákladné auto, zámok
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

A majú aj vlastnú terasu!

nákladné auto, zámok
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Kúpa nehnuteľnosti v týchto dňoch so sebou nesie vysoké náklady a ľudia, ktorí sa nechcú zbytočne zadĺžiť vymýšľajú, akoby sa tomu čo najlepšie vyhli. Mladý pár na Novom Zélande išiel za svojimi snami a z nákladného auta si vyrobili bývanie šité im na mieru. No nie hociaké, ale rovno zámok. Pozri sa, ako sa im to podarilo. Ich video s prehliadkou ich „kráľovstva“ si prezrelo viac ako 4 milióny ľudí. Nuž, každý by chcel mať svoj vlastný zámok!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 16. júla 2015Zdroj www.youtube.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: