Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Test, ktorý prezradí vaše najväčšie slabosti. Tušili ste o nich vôbec

kvety
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
kvety youtube.com
reklama:
reklama:

Častokrát v sebe skrývame rôzne strachy a obavy a ani o nich netušíme. Pritom ovplyvňujú naše rozhodnutie a náš každodenný život. Tento test vám prezradí, čo sužuje vás.

kvety
kvetyyoutube.com

1.

Viac ako o seba sa bojíte o druhých a o pokrok tohto sveta celkovo. Cítite sa v živote pomerne bezpečne, ale zneisťujú vás udalosti, spoločenské problémy a dokonca konflikty v krajinách, ktoré sú od nás na míle vzdialené.

2.

Zlú náladu alebo dokonca úzkosť a obavy vo vás vyvolávajú roztrieštené vzťahy, konflikty a napätie medzi ľuďmi. Či už ide o priateľov, rodinu, ale aj známych. Okamžite strácate pevnú pôdu pod nohami. Mali by ste si ale uvedomiť, že rôzne názory a ich výmena je úplne bežnou súčasťou života, len niektorí ľudia s ohnivejšou povahou reagujú pre vás neprimerane. Vaše obavy majú zrejme korene v minulosti, keď vás výmeny názorov blízkych ľudí oberali o pocit bezpečia.

3.

Obávate sa neznámych ľudí, hluku, veľké masy ľudí. Najradšej máte okruh svojich blízkych známych, rodinu. Máte svoje návyky a nemáte problém tráviť čas sám. Dokonca vám to veľmi vyhovuje. Máte svoje záujmy, koníčky, svoj svet, a to je pre vás najlepšie. Ľudí, ktorí sa nesprávajú slušne a dôstojne doslova nemusíte.

4.

Ste skutočne silná osobnosť a obavy vo vás len tak niečo nevyvolá. Neznášate ale krivdu a nespravodlivosť, či už smerom k vám alebo komukoľvek. Pokiaľ nedokážete niečo pozitívne ovplyvniť, môže vás prepadnúť pocit bezmocnosti. Ste typ, ktorý dokáže milovať celým srdcom, ale aj také náročné situácie ako je napríklad rozchod alebo akýkoľvek koniec v živote, pracovný či vzťahový, dôstojne ustojíte.

5.

V živote máte pevné základy, nechýba vám pocit bezpečia ani životnej istoty. Dá sa povedať, že ho držíte pevne vo svojich rukách. Zvládate s nadhľadom rodinné aj pracovné problémy. Pokiaľ vás prepadnú nejaké obavy alebo zlá nálada, je to úplne normálna a zdravá reakcia na okolnosti okolo vás.

6.

Pocity smútku, obáv a úzkosti vás môžu prepadávať cez ostatných smrteľníkov. Je to spôsobené vašou krehkou a citlivou dušou. Empatie máte aj na rozdávanie, mali by ste s ňou však nakladať opatrne, pretože každý z nás je zodpovedný za svoj život a vy nemôžete zachrániť celý svet.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: