The Axe Murders of Villisca (2016) – horor, inšpirovaný skutočným a krvavým zločinom

Zdieľať
Villisca titulna.jpg

Pred časom sme vám priniesli prvý článok zo série o strašidelných domoch, za ktorými sa skrýva desivá minulosť. V ňom sme vás oboznámili s domom, ležiacim v mestečku Villisca, v ktorom sa odohrala jedna z najohavnejších vrážd v histórii Spojených štátov amerických. Film The Axe Murders of Villisca (2017), ďalej len v oficiálnom slovenskom preklade Villisca, rozpráva príbeh nie len o obetiach tohto zločinu, ale aj o mladých odvážlivcoch, ktorí sa rozhodli prežiť v dome trocha adrenalínu.

Https://www.youtube.com/watch?v=f3nbF855Sfc

O čo v tomto filme ide? Ako už bolo spomínané, tento horor je inšpirovaný notoricky známou a doposiaľ nevyriešenou vraždou vo Villisce, kde neznámy páchateľ sekerou zmasakroval 6 členov rodiny Mooreovcov a ich dvoch hostí.

Https://www.youtube.com/watch?v=f3nbF855Sfc

Traja tínedžeri sa po viac ako 100 rokoch od udalosti rozhodnú vlámať do prekliateho domu, natočiť paranormálne aktivity a získať odpovede. Objavia však niečo, čomu sa nedokáže vyrovnať ani ich najväčší strach.

Https://www.youtube.com/watch?v=f3nbF855Sfc
Mv5bn2y0zja0ymitmmi3ys00mjk1lthjzditywq2zdq2zdg0ntnkl2ltywdll2ltywdlxkeyxkfqcgdeqxvynjewntm2mzc@._v1_sx1777_cr001777999_al_.jpg

Trailer k filmu Villisca nájdete na videu nižšie.

Po režisérskej stránke sa o film Villisca postaral Tony E. Valenzuela, ktorý je tvorcom BlackBoxTV, najodoberanejším sci-fi/horror kanálu na Youtube.

V7.jpg

Na scenári pracovali Kevin Abrams a Owen Egerton. Vo filme si zahrali herci Robert Adamson, Jarrett Sleeper a herečka Alex Frnka.

The axe murders of villisca 4.jpg

Ak ste teda fanúšikom strašidelných domov a zároveň miernej dávky krvi, môžete dať filmu Villisca šancu. Ak ste už film videli, pokojne naň zanechajte názor v komentároch.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články