Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tie najdivnejšie zákony týkajúce sa milovania po celom svete. Viete, kde je trest smrti za neveru?

žena s mužom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
žena s mužom www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Existuje totiž hneď niekoľko zvláštnych, prapodivných zákonov ohľadom pohlavného styku v najrôznejších kútoch sveta, ktoré nemôžete porušiť, inak budete poriadne potrestaní. Často sú však tieto zákony naozaj nelogické a človek si môže myslieť, že sa jedná o obyčajný vtip. Bohužiaľ, aj ten najvtipnejší zákon, ktorý vám dnes predstavíme, je krutou realitou. Pozrime sa na najdivnejšie zákony z celého sveta.

Za neveru trest smrti

V meste Cali v Kolumbii smie žena spať iba so svojím manželom. Čo je samozrejme v poriadku, žiadne podvádzanie, pravá láska, to si predsa prajeme všetci. Horšie ale je, že pri prvom spoločnom milovaní musí byť v miestnosti prítomná matka ženy. To už neznie tak lákavo, že?

V meste Santa Cruz v Bolívii je zakázaná súlož s matkou a dcérou súčasne. Ale pozor, iba súčasne. Akonáhle sa jedná o koitus postupne, je to v poriadku.

V Hong Kongu je zakázaná nevera. Pokiaľ muž podvedie ženu, má žena právo ho zabiť. Podvedená žena má dokonca právo zabiť milenku svojho muža. Podmienkou je, že to musí urobiť holými rukami.

Zákaz masturbácie?

V Bahrajne existuje naozaj zvláštny zákon pre gynekológov. Tí sa na ženské genitálie nesmú pozerať priamo. Majú povolené pozerať sa iba cez zrkadlá. Vykonávať tu túto profesiu musí byť naozaj ťažké.

V Indonézii je zakázaná masturbácia. Nevieme síce prečo, ale naozaj to tak je. A trest? Useknutie hlavy.

Veľmi zaujímavý je zákon platiaci na Blízkom východe. Starý islamský zákon hovorí, že pokiaľ má muž koitus s ovcami, nesmie ju následne zjesť. Ako hovoríme, naozaj zaujímavý zákon.

So zvieraťom? Dobre, ale len so samicou!

Celkom normálny zákon. Na ostrove Guam v Tichom oceáne sa nesmú vydávať panny. V prípade, že sa chce žena vydať, musí byť najskôr odpanená. Našťastie pre takéto ženy existujú aj profesionálni odpaňovači. Áno, presne takú profesiu tu niektorí muži majú.

V Libanone existuje skutočne zvláštny zákon. Muži tu majú povolený koitus so zvieraťom, ale iba v prípade, že zviera bude samica. No nedaj bože, že by sa objavil zoofil gay, to už si zaslúži trest!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: