Tie najvhodnejšie miesta pre milovanie podľa vášho znamenia zverokruhu

Zdieľať
sex

Veľa párov po dlhšom spolužití presídli svoje sexuálne hrátky len do spálne. To je však veľká škoda, pretože nielen ich domácnosť poskytuje mnoho zákutí, kde by si milovanie užili možno viac, ale aj vonku je veľa možností. Pokiaľ si však neviete rady, kde presne by to malo byť, aj v tomto vám vaše znamenie zverokruhu môže byť nápomocné.

Ako už sa každý z nás aspoň raz presvedčil, znamenie zverokruhu, v ktorom sme sa narodili, toho o nás dokáže všeličo vypovedať a odhaliť. A verte alebo nie, čo sa týka milostných chvíľ, tomu nie je inak. Na akom mieste je teda pre naše znamenie milovanie najlepšie?

Baran

Barani bývajú spravidla odhodlaní a odvážni, pokiaľ teda do milovania zaradíte aj štipku adrenalínu, nič tým nepokazíte, ba naopak. Vyskúšajte teda miesto, kde vás môže napríklad niekto načapať. Čím je totiž riziko väčšie, tým to bude iba lepšie.

Býk

Býci milujú svoje pohodlie, praktické veci a predovšetkým jedlo. S niečím mimo ich komfortnej zóny si u nich neprídete, skúste teda zvoliť miesto, ktoré sa nachádza u vás doma. Tým najvhodnejším sa ponúka kuchyňa, kde okrem kuchynskej linky či jedálenského stola nájdete aj ďalšie príjemnosti, ako napríklad šľahačku.

Blíženci

Osoby narodené v znamení Blížencov rady skúšajú nové veci a objavujú nepoznané. Nájsť vhodné miesto teda nebude žiadna veda, stačí, aby to bolo niekde, kde ste to ešte neskúšali a užijete si pri tom poriadne dobrodružstvo a zábavu.

Rak

Pre Rakov je ich osobný aj milostný život pre verejnosť úplné tabu. K tomu, aby sa im váš spoločný večer páčil, nepotrebujú vzrušenie ani verejné miesta, budú úplne spokojní tam, kde je im príjemne a to je ich domov. Ponúka sa vám teda nepreberné množstvo miest, napríklad kúpeľňa, kde pre nich môžete prichystať romantický spoločný kúpeľ.

Lev

Pre Levy je sex veľmi dôležitý. Milujú vášeň, dotyky, zároveň aj riziko a niečo zakázané, preto sú schopní vymýšľať naozaj kreatívne miesta, kde toto všetko zažijú. Skúste mu teda treba navrhnúť milovanie v kine alebo divadle.

Panna

Aj keď sú Panny vášnivé znamenia, zároveň sú tiež veľmi hanblivé a k tomu, aby sa dokázali naozaj uvoľniť, potrebujú súkromie. Pokiaľ ale aj tak chcete vyskúšať niečo nové a nepoznané, vyrazte si na výlet autom, zaparkujte ho niekde na pokojnom mieste a užívajte si jeden druhého.

Váhy

Je to impulzívne znamenie, ktoré má rado poriadnu dávku adrenalínu, avšak pri milovaní cťou súkromia. Najvhodnejšou voľbou teda je užiť si milostné hrátky niekde v lese, kde vás len málokto môže vidieť, avšak stále je to na verejnosti.

Škorpión

Škorpióni si na nejakú divočinu nepotrpia. Majú radi svoje pohodlie, intimitu a na milovanie sa sústredia všetkými zmyslami. Pokiaľ vás to ale doma už príliš nebaví, zahovorte nejakú peknú hotelovú izbu, to ocení zaručene najviac.

Strelec

Strelec je nevyspytateľné znamenie, ktoré dokáže svojho partnera či partnerku prekvapiť takmer kdekoľvek. Výnimkou teda nie je ani bazén, vírivka či sauna, a keď s niečím takým prídete vy, bude v siedmom nebi

Kozorožec

Kozorožcom nejde tak ani o to, kde milostnú chvíľku prežijú, ale s kým. Pokiaľ je teda po ich boku človek, ktorého milujú, je to všetko, čo im na dokonalé šťastie stačí. Pri tomto znamení nie je teda potrebné vymýšľať špeciálne miesta, bude spokojný aj doma pekne v spálni.

Vodnár

Vodnári milujú dlhé a zmyselné predohry, preto ani u nich nie je dôležité miesto, ale to, aby sa im ich partnerka či partner úplne odovzdali a nechali sa unášať na spoločnej vlne vášne. Svoju polovičku pri milovaní berú ako hračku, o ktorú sa musia láskyplne starať a rozmaznávať ju.

Ryby

Títo ľudia majú radi vzrušenie, výzvy a nepredvídateľnosť. Ak ich teda prepadnete kedykoľvek sa vám zapáči, nebudú nič namietať a súhlasne sa pripoja pokojne aj pri zalievaní kvetov na balkóne. Jednoducho – s rybami sa človek nenudí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom