Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto dievčatá majú trapas ako hrom len kvôli fotke z výletu

ženy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ženy youtube.com
reklama:
reklama:

Musíme uznať, že toto je naozaj nepodarené. Je jasné, že sa nepodarí hneď prvá fotka. Preto je dnes normálne ich na mobil nafotiť hneď niekoľko a potom si vybrať tú správnu. Bohužiaľ sa to nepodarilo týmto dvom slečnám a smeje sa z nej veľa ľudí a to len kvôli jednej fotke z parku. Dnešná doba je taká, že to je koľkokrát umenie vyfotiť sa normálne. Ten kto to vie a zvláda to na jednotku, zásobuje tým sociálne siete a má veľký úspech zvlášť u kamarátov alebo aj od cudzích ľudí. A tí vás môžu obdivovať.

Čo keď sa fotka nepodarí? Alebo keď sa kvôli fotke stanete obeťou posmechu od všetkých ľudí. Namiesto hromady lajkov, srdiečok tak akurát trapas a posmech. Fotka čo zverejnili je optický klam. Na prvý pohľad to vyzerá ako keby jedna žena, siahala druhej žene do rozkroku. Môžeme vám potvrdiť, že to tak skutočne vyzerá ale pravda je však inde.

ženy
ženyyoutube.com

Keď sa pozriete na túto fotografiu skutočne to vyzerá ako keby, žena v čiernom siahala do rozkroku druhej, ženy.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: