Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto typy žien najčastejšie rozbíjajú rodinu. Dajte si pozor, možno sa niektoré z nich nachádzajú aj vo vašej tesnej blízkosti

milenka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
milenka www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Niekedy práve tie ženy, od ktorých by sme to nikdy nečakali, dokážu postaviť svoje záujmy pred všetko ostatné, a to aj na úkor šťastia druhých.

Rady si zdvíhajú ego

Ženy, ktorým sa podarí uloviť ženatého chlapa majú naraz pocit výnimočnosti. Ak ich totiž muž uprednostnil pred rodinou, ženou a dieťaťom, musí na nich predsa niečo byť. Po množstve stroskotaných vzťahov a nevydarených pokusov o niečo vážnejšie, si vo vzťahu so ženatým mužom jednoducho našli spôsob, ako si zvýšiť ego bezbolestne a naozaj expresne. Riadia sa totiž heslom, že muži nepodvádzajú pokiaľ im milenka za to vyslovene nestojí a nepriťahuje ich natoľko, že jej jednoducho nedokážu odolať.

Ide im len o sex

Niektoré ženy po všetkých sklamaniach nehľadajú nič viac, než len čistý sex, potešenie bez záväzkov. A práve pri ženatých mužoch majú istotu, že presne to aj dostanú. Žiadne city, žiadne záväzky, doma ho predsa čaká rodina, ktorú nikdy naozaj neopustí. Prečo by tiež mal, poskytuje mu teplo domova, zatiaľ čo milenka mu dáva pocit sily a spokojnosti. To, čo však niekedy žena začne z trucu a považuje za jemný flirt, môže veľmi ľahko prerásť do oveľa závažnejších rozmerov.

Majú dosť mužov, ktorí sa boja záväzku

Na druhej strane sa však milenkami často stávajú aj ženy, ktoré omrzelo čakať na princa na bielom koni a nechce sa im počúvať neustále výhovorky a riešiť strach zo záväzkov. Ženatí muži preto pre nich predstavujú istotu. Už sa predsa raz zaviazali, prečo by to neurobili znova? Faktu, že sú len milenkami nepripisujú veľkú váhu, práve naopak, užívajú si dobrodružstvo a niekde v kútiku duše veria, že sa raz karta obráti.

Starostlivosť priťahuje

Pokiaľ sa žena stane milenkou muža, ktorého predtým dobre pozná, dokonca je priateľkou jeho rodiny, stane sa tak hlavne kvôli tomu, že ho vidí pri vykonávaní bežných každodenných povinností či starostlivosti o rodinu. Tieto typy žien sa dokážu bezhlavo zahľadieť do muža, ktorý sa otvorene dokáže postarať o svoju rodinu, zaujíma sa o blaho detí či manželky. Vidia v ňom totiž potenciál, ktorý doteraz nepoznali a vytvárajú si v hlave predstavy o tom, ako by sa dokázal postarať aj o nich.

Potrebujú niekoho, kto počúva

Pokiaľ má žena dôverný vzťah so ženatým mužom, nikdy nie je isté, či sa jej náklonnosť k nemu nezmení na milenecký vzťah. Muži totiž často svojim nezadaným kamarátkam radia, ako sa správať vo vzťahu, či pri jemnom flirte alebo ich jednoducho počúvajú vo chvíľach sklamania a odmietnutia. A práve ich múdrosť a podpora sú tým, čo dané slobodné ženy k ženáčom priťahuje. Ak je skvelý kamarát, bol by predsa ešte lepší manžel. Presne tak uvažujú naivné priateľky ženáčov, ktoré by neváhali stať sa ich milenkami.

V ženatých mužov vidia dospelosť

Mnohokrát majú ženy samotné dosť vzťahov, v ktorých museli práve oni dávať výchovné lekcie a učiť svojho partnera chovaniu či chlapskému riadeniu. A práve kvôli podobným predošlým sklamaniam vidia v ženáčoch dospelých a sebestačných alfa samcov, na ktorých sa dá spoľahnúť. Vie sa postarať o manželku a dieťa, musí sa vedieť postarať aj o mňa, nie? Presne takto premýšľa väčšina mileniek, ktoré sa zahľadia do predstavy dokonalého a bezstarostného budúceho vzťahu, aj keď so ženatým mužom.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: