Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tieto znamenia zverokruhu sú skvelými podnikateľmi. Nájdete sa medzi nimi?

horoskop
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
horoskop www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Podnikáte a cítite sa v tom, čo robíte, ako ryba vo vode? Alebo vám vyhovuje klasický zamestnanecký pomer a ste radi, že opraty vedenia a rozhodovania za vás preberá niekto iný? O tom, či máte talent pre podnikanie, alebo nie, dokáže veľa povedať práve vaše znamenie zverokruhu. Nasledujúce znamenia sú pre podnikanie ako zrodené. Ste aj vy medzi nimi?

Kozorožec

Prečo sú podnikatelia v znamení Kozorožca v tom, čo robia, takí dobrí? Predovšetkým vďaka tomu, že dodržiavajú termíny, rešpektujú deadliny alebo dodávajú sľúbený tovar včas. Neodkladajú nič „na potom“, podnikajú okamžité kroky. Kozorožci dodržiavajú vopred premyslený plán, s rozvahou vždy zvažujú všetky pre a proti. A keď im všetko nejde podľa plánu, hľadajú vždy vhodnú alternatívu.

Blíženci

Blíženci sú skvelými podnikateľmi hlavne kvôli tomu, že inštinktívne vedia, akým spôsobom hovoriť a jednať s ľuďmi. Blíženci sú ale príjemní a priateľskí, ani ako podnikatelia nepoužívajú na vzájomnú komunikáciu klamstvá a pretvárku. Na prístup Blížencov-podnikateľov ich zákazníci reagujú veľmi pozitívne. Blíženci totiž vedia, ako svojim zákazníkom podať zdanlivo čo najlepšiu ponuku. Podnikanie je pre Blížencov rutinnou záležitosťou, niekedy ale potrebujú obrovskú zmenu či zvrat, inak sa začnú nudiť.

Váhy

Tiež Váham sa veľmi darí v podnikaní. A to preto, že sa na všetkom snažia nájsť iba to pozitívne. Keď niečo v podnikaní nefunguje, chcú svoju činnosť znova dostať do rovnováhy. Váhy sa snažia zistiť, kde sa stala chyba a čo môžu urobiť inak, aby túto chybu v budúcnosti opäť nezopakovali. Váhy pracujú efektívne, avšak nesmú sa dostať do slepej uličky. Keď sa im v podnikaní darí a majú z neho radosť, dokážu vo svojej činnosti zabrať ešte viac.

Lev

Levy sú výrazné osobnosti, pre ktoré je typická dôveryhodnosť a obrovská vytrvalosť. Preto sú tak skvelými podnikateľmi. Keď zaberú, svojou levou silou sú schopní zvrátiť aj svoje bývalé pracovné neúspechy. Levom sa skvele podniká vo väčšom tíme ľudí. Z ostatných sú totiž schopní dostať iba to najlepšie. Toto znamenie si vďaka svojim výnimočným vlastnostiam dokáže pestovať aj úspešné obchodné vzťahy. Obchodovať s Levom je skrátka potešenie.

Býk

Býk vyniká odhodlanosťou a trpezlivosťou. Keďže nekoná impulzívne a snaží sa robiť veci, ktoré si vopred premyslel len a len správne, má výborné vlastnosti na podnikanie. Býk sa rád obracia na špecialistov vo svojom odbore, s ktorými môže svoje podnikanie konzultovať, vďaka čomu získava užitočné rady. Toto znamenie je otvorené stále novým veciam. Býk sa vo svojom odbore podnikania snaží posúvať ďalej, vzdeláva sa a zlepšuje svoje schopnosti. Keď Býk potrebuje pomoc, požiada o ňu. Pokiaľ toto znamenie urobí vo svojom podnikaní chybu, prijme za ňu zodpovednosť. Býkom sa v podnikaní darí aj preto, že sú ohľaduplní k peniazom, zbytočne nerozhadzujú a zvažujú každú investíciu.

Panna

Panny myslia prakticky a zameriavajú sa na tie najmenšie detaily, ktoré mnohokrát ostatní ľudia nevidia. Vďaka svojim analytickým schopnostiam vynikajú práve aj v podnikaní. Navyše sú otvorené úprimnej spätnej väzbe a kritike, čo iným podnikateľom robí veľký problém. Panny si spätnú väzbu od ostatných ľudí naopak veľmi cenia a dokážu ju včleniť do svojich podnikateľských aktivít. Toto znamenie veľmi rado analyzuje úspešných podnikateľov, u ktorých sa snažia zistiť, čo presne urobili, že dosiahli taký úspech. Keď Panny na toto tajomstvo úspechu prídu, chcú ho napodobniť do najmenšieho detailu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 26. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: