Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tínedžerky si odmietli upratať izbu, a tak ich mama vymyslela takýto kreatívny trest

Befunky collage 12.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na tom, že si deti a hlavne tínedžeri nechcú upratovať svoju izbu, nie je nič nezvyčajné a výnimočné. Niektorí rodičia s nimi pravidelne bojujú a chcú ich naučiť čistote, iní rodičia to s nimi vzdali. Táto mama sa svoje deti rozhodla kruto potrestať.

Pre niekoho môže byť tento spôsob potrestania detí za bordel v izbe príliš krutý, pre iných zase vydarený a originálny. Alice Velasquez bola už unavená z večne rozhádzaných izieb svojich potomkov, a tak urobila rázny krok.

https://www.youtube.com/watch?v=JFaX1MzHCiE
www.youtube.com

Všetky rozhádzané veci svojich detí dala do igelitových vriec na odpadky a keď deti prišli domov, našli vo svojich izbách takúto kopu vriec.

https://www.youtube.com/watch?v=JFaX1MzHCiE
www.youtube.com

Matka im povedala, že im veci vráti pod jednou podmienkou – za každé jedno z nich budú musieť zaplatiť 25 dolárov. Drsné, nie? Deti si asi začnú rýchlo hľadať brigádu. Alebo obmäkčia mamu sľubmi o tom, že si už budú upratovať.

https://youtu.be/JFaX1MzHCiE
youtu.be

No a neporiadni tínedžeri budú mať čo robiť aj keď sa im podarí dostať sa k svojim veciam. Ich mama im totiž do vriec nahádzala všetko tak, ako našla. A tak sa zmiešali čisté veci so špinavými, voňavé s nie práve najvoňavejšími. Na dvere ich izieb dala odkaz, v ktorom im povedala, že si môžu vrecia od nej odkúpiť, ak budú mať záujem a 25 dolárov na jedno vrece.

Deti samozrejme neboli takýmto riešením nadšené a začali hundrať na svoju mamu, ako im niečo také mohla urobiť. Nuž, nabudúce si asi rozmyslia, či si nechajú v izbách neporiadok, čo myslíte?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. januára 2017Zdroj boredomtherapy.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: