Tipy na darčeky pre drahú polovičku

Zdieľať
vianočný darček
vianočný darček www.gettyimages.com

Vianoce nám opäť po roku klopú na dvere a ako každý rok v období predvianočného zhonu prídu popri liste pre Ježiška vhod aj tipy na darčeky. Mäkké alebo tvrdé darčeky, maličkosti, pozornosti do päťstovky alebo niečo špeciálne pre tých najlepších – s týmito tipmi sa budú tento rok vianočné darčeky nadeľovať jedna radosť!

Niečo na šport

Ak partner cvičil pred Vianocami, dá sa predpokladať, že po Vianociach svoje tréningové intervaly ešte navýšia. Športové oblečenie svetových značiek pod stromčekom určite každý športovec ocení.

Cestovateľské nevyhnutnosti

Výletníci pod stromčekom možno zase ocenia doplnenie výbavy na svoje cesty. Môže ísť práve o batohy, s ktorými tí praví cestovatelia podniknú svoje prvé novoročné výlety.

Niečo do (ne)povinnej výbavy

Sú veci, ktoré si naša polovička nenakupuje práve s obľubou (ak teda vôbec nakupuje)! Môže ísť o nové zvršky alebo nové slušivé spodné prádlo dámskej značky, ktoré zaplnia miesto ako pod stromčekom, tak v opustenom šuplíku.

Vedľajšie” darčeky by pod stromčekom nemali chýbať

Pár darčekov už vo svojej skrýši síce máme, chýba ale práve tá maličkosť od obľúbenej značky, ktorá poteší možno zo všetkého najviac. Môže ísť o tričko, peňaženku, čiapku alebo napríklad opasok.

Bez ponožiek by to nešlo ani tento rok

Či ide o ponožky so zábavnými potlačami, ponožky limitovaných edícií alebo tie, ktoré nikoho nenechajú v čase veľkých mrazov v štichu – ponožky sú každoročne stávkou na istotu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom