Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Títo cudzinci milujú našu krajinu! Pozri si videá, ktoré sú super reklamou pre Slovensko!

tit slovakia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Konečne sa medzi cudzincami nájdu takí, ktorí vedia, že Slovensko je Slovensko a nie Slovinsko, že nie sme súčasťou Československa a už vôbec nie Sovietskeho zväzu. A aby toho nebolo málo, prezentujú nás v tom najlepšom svetle :-)

Anglická speváčka Bridget, Američanka s japonským pôvodom Emmy či Američan Mark sa postarali o príjemné zviditeľnenie nášho malého Slovenska vo svete.

Posledný z trojice Američan Mark Christensen sa stal v našich končinách menšou hviezdou ešte pred dvoma rokmi. Vtedy totiž zavesil na internet video, v ktorom spieva po slovensky. A hoci text jeho pesničky nedáva veľmi zmysel, získal si nás svojou super výslovnosťou a rozkošným prejavom.

A nielen tým, ale aj ďalším svojim počinom – videom, v ktorom naspieval našu hokejovú hymnu „Nech Bože dá“.

A tu je ešte jedna pesnička po slovensky z jeho vlastnej tvorby, ktorú zložil pri príliežitosti svojho návratu k nám :-)

Pred niekoľkými týždňami zase u nás fičala sympatická Angličanka Bridget Moran, ktorá prespievala dve slovenské pesničky. Najskôr sa stalo hitom jej video s pesičkou Mandolína od Adama Ďuricu…

…a potom nás potešila svojou interpretáciou pesničky Horehronie od Kristíny.

A najnovším prírastkom do našej malej rodinky videí, ktoré sú menšou reklamou pre Slovensko, je video v hlavnej úlohe s youtuberkou Emmy. Tá na svojich videách ochutnáva jedlá z rôznych kútov sveta a dostala sa aj k dobrotám zo Slovenska. A naše sladkosti a pochutiny jej vážne chutili :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. februára 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: