Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To ako držíte svojho partnera alebo partnerku za ruku, vám odhalí veľa o vašom vzťahu

ruky
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ruky www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Pamätáte si ešte, aké to bolo pekné, keď vás váš osudový muž chytil prvýkrát za ruku? To sú tie pekné chvíle, kedy si prajeme, aby deň trval večnosť. Toto navonok malé gesto však o vašom vzťahu môže prezradiť veľa. Ako držíte svojho partnera za ruku vy?

Dlane smerujú k sebe

Pokiaľ sa držíte za ruky takto, znamená to, že váš vzťah je založený na pocitoch, ale vášeň sa už niekam vytratila. Tiež to znamená, že ten, kto má dlaň smerom dole má silnejšiu osobnosť, často preberá iniciatívu a je rozhodujúci.

Prepletené prsty

Pokiaľ si pri držaní rúk prepletáte prsty, je medzi vami silné a vášnivé spojenie. Keď sa chytíte za ruky, je pre vás dôležité, aby ste svojho muža chytili pevne a s istotou. Pokiaľ jeden z partnerov ruku uvoľňuje, nie je to veľmi dobré znamenie.

Držanie sa s pomocou jedného prsta

Ak sa držíte takto, je to jasné znamenie, že obaja uprednostňujete svoju nezávislosť. Také páry dokážu jeden druhého rešpektovať a svojmu mužovi dáte priestor a dostatok súkromia. Tiež to ale môže znamenať, že ako pár prechádzate nejakým citlivým okamihom, kde si jeden z vás myslí, že by bolo možno lepšie, aby ste boli opäť len priatelia.

Podpora druhej ruky

Pokiaľ sa držíte partnera týmto spôsobom, je to obvykle znamenie toho, že vzťah medzi vami dvoma je stále vážny. Žiaľ, nie je to vždy len dobré znamenie. Tiež tým možno dávať najavo, že si partnera privlastňuje.

Oficiálne držanie pri lakťoch

Takto sa páry držia väčšinou na nejaké spoločenské udalosti. Pokiaľ sa však takto držíte aj mimo takej udalosti znamená to, že hľadáte ochranu a vo vzťahu sa cítite trochu neisto.

Keď sa držíte len končekmi prstov

To častokrát znamená, že partneri veci necítia rovnako. Ten, kto za ruku ťahá sa snaží, aby jeho partner naskočil na podobné tempo. Je to tiež známkou toto, že vo vašom vzťahu sa už nachádza istá rutina.

Keď sa nedržíte vôbec

Pokiaľ sa vám váš partner vyhýba a nechce vás chytiť za ruku, je to znamenie toho, že už k vám necíti to, čo kedysi. Tiež to ale môže znamenať akýsi ostych alebo to, že túži po súkromí, chce byť chvíľu sám. Nerobte však unáhlené rozhodnutie. Pravdepodobne sa nemáte čoho obávať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 25. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: