Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To ako sedíte, vám prezradí aký ste človek

sedenie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sedenie youtube.com
reklama:
reklama:

Všimli ste si to, že každý z nás si sadá svojim vlastným spôsobom, ktorý mu je najpohodlnejší? Ukázalo sa, že k tomu nedochádza bez dôvodu a spôsob, akým si sadáme, o nás veľa prezrádza.

sedenie
sedenieyoutube.com

A

Patríte k uvoľnenému a veľmi kreatívnemu človeku. Máte v hlave milión nápadov. V spoločnosti sa cítite skvele a času druhých si veľmi vážite. Všetci vo vašom okolí sa cítia dobre a bezpečne.

B

Ste pokojný človek, ktorý nemá rád hádky. Nemáte problém nájsť si nových priateľov. Ste ambiciózny a sebavedomý človek, ktorý ide k svojmu cieľu cez mŕtvoly.

C

Neustále hojdáte svojou mysľou v smútku. Neradi sa rozhodujete. Ku všetkému pristupujete hravo. V živote si ceníte slobodu a zábavu. Nepáči sa vám preberanie zodpovednosti.

D

Ste typ introverta, ktorý sa unavuje v dave. Máte radi prírodu a vážite si zvierat viac ako ľudí a radi ste v ich spoločnosti. Ste skôr plachý a tajný a nechcete nikomu o svojich problémoch hovoriť.

E

Veľmi vám záleží na vašom celkovom obraze. Než vyrazíte na schôdzku, trávite dlhú dobu v kúpeľni. Beriete do úvahy názor ostatných. Niekedy poviete, čo chcú ostatní ľudia počuť, namiesto toho, čo naozaj chcete povedať.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: