Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

To, čo sa ráno stalo v tejto krčme, je nevysvetliteľné. Z videa z kamier doslova mrazí

duch
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
duch youtube.com
reklama:
reklama:

Takmer každý človek, aspoň niekoľkokrát v živote, počul desivé príbehy o duchoch, ktorí pravidelne navštevujú vybrané miesta. Na tom nie je nič divné, pretože takéto príbehy sa pravidelne rozprávajú pri všetkých typoch táborákov alebo spoločenských stretnutí. Aj keď  príbehy o nadprirodzených bytostiach nás rozhodne bavia, málokto  im naozaj verí.

Väčšina ľudí s nimi zaobchádza len ako s obyčajnými rozprávkami, ktorých účelom je pobaviť vás počas dlhých spoločenských večerov. Zamestnanci  jedného anglického baru majú na túto tému iný názor. Podľa nich ich v reštaurácii pravidelne prenasleduje duch aristokrata, ktorý bol popravený počas anglickej občianskej vojny. Zamestnanci majú zjavne mnoho dôkazov, ktoré sú schopné potvrdiť ich teóriu. Keď jedného dňa prišiel manažér baru Tony Dooley do práce, bol veľmi znepokojený tým, že sklo za barom bolo rozbité.

Aby muž skontroloval, čo sa v budove deje, keď v nej nie je personál, rozhodol sa nainštalovať kamery. Kým spočiatku bol ku všetkým príbehom o nadprirodzených bytostiach veľmi skeptický, teraz je o ich existencii stále viac presvedčený. Podľa neho v bare straší duch grófa Jamesa Stanleyho a veľké množstvo duchov ďalších ľudí, ktorí zomreli v blízkosti areálu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: