Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Tohto muža by chcela mať doma každá. Ženy doslova slintajú

Michele Morrone
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Michele Morrone www.facebook.com..
reklama:
reklama:

Dráma pre dospelých 365 dní sa stala doteraz najstreamovanejším filmom tohto roku. A jeho hlavný hrdina? Ten je aktuálne najatraktívnejší muž tejto planéty. Zoznámte sa, toto je Michele Morrone.

Narodil sa v malom mestečku Melegnano, s 15 000 obyvateľmi neďaleko Milána a svojej talianskej náture je dodnes verný. O svojej rodine síce veľmi nehovorí, ale vyrastal vo veľkej domácnosti, má štyroch súrodencov (tri sestry a brata, ktorý je fotografom). Jeho otec pracoval na stavbách a zomrel, keď mal iba 12 rokov. Čo je však zaujímavé, o svojej matke veľmi nehovorí, ibaže robí najlepšie cestoviny na svete.

Bol ženatý s módnou dizajnérkou

Jeho vyvolenou sa v roku 2014  stala libanonská módna návrhárka Roubal Saadeh, ktorá niekoľko mesiacov pracovala dokonca aj pre značku Elie Saab ako asistentka vedúceho dizajnérskeho tímu . Neskôr sa stala zakladateľkou značky Le Paradis Des Fous. Napriek tomu, že je Michelle talian telom i dušou, práve jeho manželka ešte viac prehĺbila jeho cit k móde. Dnešné outfity sú toho dôkazom! Ich manželstvo však vydržalo len štyri roky a dodnes neprestáva hovoriť o tom, ako mu ich rozdelenie ovplyvnilo život.

Áno, aj chlap ako Michele si prežil po rozvode poriadne citové peklo. Otvorene zdieľal svoje ťažké chvíle a svojim fanúšikom sa priznal, že trpel depresiami. „Pred rokom a pol som sa chystal opustiť všetko, hranie aj hudbu. Po rozvode s mojou ženou som bol v ťažkom depresívnom stave,“ vylial sa v jednom zo svojich príspevkov. Dôvodom bolo, že po rozvode sa jeho bývalá manželka presťahovala z Milána, kde žili, späť do Bejrútu, a vzala si so sebou aj deti. Zlá bola aj jeho finančná situácia, a preto siahol aj po práci, ktorý by za iných okolností možno nikdy nerobil. „Našiel som si prácu záhradníka v odľahlej dedine s 1000 obyvateľmi, pretože som nemal veľa peňazí. Život je zvláštny. Keď si dole, osud pred teba stavia správny vlak a ak si silný, môžeš si ho zobrať. Vždy ver v seba… VŽDY,“ uviedol.

Má dvoch synov, ktorí mu ako z oka vypadli

Michele Morrone možno veľa nehovorí o svojich súrodencoch a rodičoch, ale keď príde reč o jeho deťoch, je otvorenejšia. S bývalou manželkou má dvoch chlapcov, Marcusa a Branda, ktorí vyzerajú presne ako on. Majú neuveriteľné prepojenie.

Začínal s malými úlohami v divadle, neskôr si zahral v seriáloch. Zaujímavú úlohu  dostal aj v seriáli Sirene, v roku 2019 hral hlavnú úlohu Luigiho v Bar Joseph. Je nepopierateľné, že jeho hviezda zažiarila vďaka produkcii Netlfixu. Treba spomenúť aj jeho televízne účinkovanie v talianskej verzii Dancing with the stars, kde obsadil spolu s tanečnicou Ekaterina Vaganovou druhé miesto.

Fenomén filmu 365 dní

Stačilo, keď 7. februára predstavili naši susedia drámu pre dospelých a z Michella sa stala svetová hviezda zo dňa na deň. Áno, niekto povie, že je to filmový brak, druhý, že lepší nabitý film nevidel. Isté je však jedno. Herecký výkon, aký podal tento neodolateľný Talian už len málokto prekoná. Aby bolo jasné, reč je o horúcich scénach, ktoré si so svojou poľskou kolegyňou Annou Máriou Sieklucki tak užíval, že si 99 percent sveta myslelo, že ide o reálne scény. Omyl. „Vyzerá to realisticky, pretože sme dobrí herci,“ uviedol Morrone. „Nebolo to skutočné. Mnoho ľudí mi píše, že… Bože môj, bolo to naozaj? Moja odpoveď je NIE, to ani nie je možné.”

Michele Morrone neokúzli ženské publikum len svojimi hereckými schopnosťami a vzhľadom, ale aj ďalšími talentami. Vie spievať, hrať na gitaru a dokonca aj maľovať. Jeho abstraktné obrazy rád prezentuje na svojich sociálnych sieťach. Film 365 dní je doslova nasiaknutý jeho hudbou. Hity ako Feel it, Hard for Me, Watch Me Burn, sa stali ústrednými melódiami celého filmu. Jeho hlas je naozaj elektrizujúci.

A aby sme nezabudli. Michelle mal kedysi dlhé roky dlhé vlasy, má veľmi veľa tetovaní, zbožňuje koňov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: